Olej kokosowy do włosów? Wasze opinie

  • 2015-07-25, o 09:51
  • 120
  • 47 387
  • 85
  • 104

Re: Olej kokosowy do włosów? Wasze opinie

nie używałam

Bardzo polecam olej kokosowy do włosów, szczególnie jeśli twoje włosy mają tendencję do kręcenia się i puszenia. Ja zawsze jeżeli wiem, że będę prostować włosy, stosuję około pół godziny przed myciem olej kokosowy, który wchłania się we włosy. Moje włosy pzrestają się po nim puszyć i nadmiernie kręcić

Re: Olej kokosowy do włosów? Wasze opinie

Popieram poprzedniczkę, ja też stosuję olej kokosowy na włosy już od pewnego czasu, skutecznie zastępuję nim niejedną odżywkę, a stosowanie jest banalnie proste i konkretnie nawilża (tutaj piszą jak: usunięto reklamę). Tak w zasadzie to olejowanie włosów jest znane od dawien dawna, także jego skuteczność można śmiało powiedzieć, że jest potwierdzona już od lat. Jedyną moją rozterką jest to, czy do włosów stosować nierafinowany, czy rafinowany, ten pierwszy znany jest z lepszych właściwości na organizm, ale jest droższy, drugi z kolei ma trochę niższą jakość, ale za tym idą też oszczędności. Na pierwszy rzut oka nie widzę różnicy między efektami jednego a drugiego (no.. poza zapachem). A jak jest u was?

Re: Olej kokosowy do włosów? Wasze opinie

a jakiś czas używałam ale nie sprawdził się u mnie

Re: Olej kokosowy do włosów? Wasze opinie

U mnie się niesprawdził

K.K.

Re: Olej kokosowy do włosów? Wasze opinie

Ja raz używałam i nie mogłam go zmyć dokładnie z włosów. Chyba nie nadaje się do moich włosów,

Re: Olej kokosowy do włosów? Wasze opinie

Uwielbiam go używać

Re: Olej kokosowy do włosów? Wasze opinie

Zwykle zostawiam olej na włosach na noc i zmywam go rano. Dzięki temu włosy mi się mniej puszą i wyglądają na bardziej odżywione.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Olej kokosowy do włosów? Wasze opinie

Zgadzam się jak do włosów to tylko extra virgin :) Ja kupuję olej kokosowy bio ze sklepu usunięto reklamę i świetnie się sprawdza nie tylko do włosów, ale cudnie pachnie również przy gotowaniu.

Re: Olej kokosowy do włosów? Wasze opinie

Testowałam kiedyć Coconut Miracle z Efektimy, miałam fajne rezultaty

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: