Zakupy w sieci - plus i minusy ??

  • 2016-01-14, o 21:38
  • 90
  • 30 695
  • 67
  • 74

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

plusy

można kupić taniej

możliwość zwrotu

wygoda kupowania, nie trzeba latać po sklepach

Czasami jest problem z dobraniem rozmiaru, nie zawsze wymiary są podane prawidłowo zwłaszcza jeśli chodzi o buty.

 

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

Główne minusy to to, że nie można dotkną materiału i przymierzyć przed zakupem :(

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

Plusem jest to, że wszystkie sklepy są w jednym miejscu - można porównać oferty. Minusem jest to, że czasami zdjęcia odbiegają od rzeczywistości.

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

W moim przypadku jest jeden zasadniczy plus robienia zakupów w sklepach internetowych a mianowicie w sklepach internetowych mogę sobie kupić bez najmniejszego problemu usunęto reklamę . Jest to w zasadzie awykonalne jeśli chodzi o sklepy sieciowe jak i sklepy stacjonarne zarówno w moim małym mieście jak i galerii handlowej w mieście wojewódzkim. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

Nie muszę marnować czasu na chodzenie po sklepach.

Ceny są o wiele korzystniejsze. Ostatnio zamawiałam do mieszkania sobie pościel. Kupiłam ją w tym sklepie, który mogę jak najbardziej zasugerować bo jest bardzo dobrej jakości oraz porządnie wykonana. Obawiałam się trochę jak będzie wyglądał wzór bo po raz pierwszy kupowałam sobie coś takiego przez neta, jednak nie było sie czego obawiać bo pościel okazała się jeszcze ładniejsza niż byla na fotografii. 

usunieto reklame

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

jedynym minusem jest to, że nie możesz przymierzyć danej rzeczy przed zakupem

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

Plusy

* taniej,

* większy wybór,

* możemy zamawiać rzeczy z całego świata,

* zapewniony zwrot, minimum 14 dni,

 

Minus jedyny :D

* Brak przymiarki, innych nie ma.

K.K.

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

Do minusów dodam jeszcze często przekłamane kolory na monitorze, a do plusów, że można szybciej odnaleźć to co się chce w przypadku gdy mamy już pewną wizję produktu, który chcemy, np. dany kolor, właściwości, krój.

:)

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

plusy

- nie tracę czasu biegania po sklepach

-konkurencyjne ceny

-możliwość obejrzenia większej ilości towarów

- opinie

-mogę robić zakupy bez względu na porę dnia

-możliwość zwrotu bez podania przyczyny

minusy

-nie zawsze towar wyglada jak zapewnia kontrahent

-czas oczekiwania

 

 

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

Jak dla mnie zakupy przez internet mają same plusy, wiele razy zamawiałam w taki sposób akcesoria do domu czy ubrania oraz byłam zadowolona z ich jakości. Jak również było to wygodniejsze. Kiedyś jak byłam jeszcze na studiach to lubiłam chodzenie po galeriach handlowych. Jednak obecnie mnie to męczy oraz nie przepadam za kupowanie w ten sposób. Zamówienie przez internet jest dla mnie o wiele wygodniejsze. Jeśli szukacie dla siebie porządnej pościeli do mieszkania to polecam zajrzeć sobie na tę stronę:​usunięto reklame W sklepie w dobrej cenie kupicie przepiękną pościel satynową ( ostatnio zamawiałam bo w sklepach nie mogłam znaleźć niczego sensownego, w większości jest jedynie sztuczny materiał....) 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: