Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

  • 2013-12-01, o 02:22
  • 148
  • 48 428
  • 104
  • 118

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

Polecam krotkie cwiczenia z mel b, serie po 10 minut a bardzo efektywne oraz masaze na ujernianie ciala i pozbywanie sie cellulitu. Ja takie masaze wspieram chlodzacym serum z bielendy, slim cellu corrector, ktory wlasnie bardzo fajnie napina skore i wygladza ja.

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

ćwiczenia ;)

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

Polecam krotkie cwiczenia z mel b, serie po 10 minut a bardzo efektywne oraz masaze na ujernianie ciala i pozbywanie sie cellulitu. Ja takie masaze wspieram chlodzacym serum z bielendy, slim cellu corrector, ktory wlasnie bardzo fajnie napina skore i wygladza ja.

2017-06-10 10:35:14 autor niecroza84

robiłam mel b i chodakowską, chłodzace serum z bielendy bardzo poleca zwłaszcza w okresie letnim ;)

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

jedynie ćwiczenia i dobre kremy

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

Ćwiczyć mięśnie piersiowe - polecam ćwiczenie na siłowni :D

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

Polecam krotkie cwiczenia z mel b, serie po 10 minut a bardzo efektywne oraz masaze na ujernianie ciala i pozbywanie sie cellulitu. Ja takie masaze wspieram chlodzacym serum z bielendy, slim cellu corrector, ktory wlasnie bardzo fajnie napina skore i wygladza ja.

 

Też to stosowałam. Chodakowska jak dla mnie była zbyt męcząca.

 

Ale generalnie tylko ćwiczenia.

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

polecam zajęcia ABT

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

Unoszenie bioder, wymachy nóg i przysiady. Przy regularnych cwiczeniach, taki zestaw musi przynieść efekty.

jak

Tutaj tylko zdrowa dieta pomoże. Owszem, ćwiczenia też są ważne ale na pierwszym miejscu to co trafia na talerz. Odkąd moja koleżanka zaczęła regualrnie chodzić do lekarza, fużo schudła. Dietetyk godny polecenia zresztą usunięto reklamę

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

Ale, nie zapomnijcie też o ćwiczeniach. Podbijam, Mel B jest świetna :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: