manicure hybrydowy

  • 2015-07-30, o 21:15
  • 93
  • 42 657
  • 68
  • 68

Re: manicure hybrydowy

Też polecam Akademię OPI, pracują na świetnych produktach. Natomiast jeśli chodzi o Semillac to trafilam ostatnio na stronę Anty semillaczki i to, co tam dziewczyny wstawiają jest straszne. Te uczulenia i deformacja płytki paznokcia przerażają!

Re: manicure hybrydowy

też planuję kupić lampę uv - jakie polecaci elakiery top i bazę? jakiej firmy?

2016-05-07 20:57:23 autor krewniak

lakiery kup sobie z MakeAR bo na prawdę porządnie się trzymają. Koszt ok 35 zł za buteleczkę. Bardzo wygodne w aplikacji więc jeśli dopiero teraz zaczynasz przygodę z hybrydami to nie sprawią Ci żadnych trudności :)

Re: manicure hybrydowy

ja wlasnie tez troche sie boje hybryd bo widzialam te zdjecia

Re: manicure hybrydowy

Nie wiem czy to dobry temat, ale zapytam.

Zamierzam zrobić sobie paznokcie hybrydowe, do tej pory czasami je malowałam ale manicure hybrydowy strasznie mi się podoba. Stąd moje pytanie: Czy takie paznokcie nie przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu, obsłudze telefonu, pisaniu na kompie itd.? Znalazłam już nawet salon w którym zamierzam zrobić hybrydę, mają przecudne wzorki usunięto reklamę a koszt ot jedyne 65 zł.

Re: manicure hybrydowy

Ja właśnie cały czas próbuję odważyć się na hybrydy. Nawet sobie popatrzyłam jakie mają usunięto reklamę! Może wezmę jakieś w kolorze nude, bo jak odrosną, a nie będę chciała ich zmyć, to nie będzie widać odrostów ;)

Re: manicure hybrydowy

nude na początek to dobry pomysł

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: manicure hybrydowy

ja teraz tylko hybrydy robię

Re: manicure hybrydowy

Na sklepie lakierów mollon znajdziesz zestaw startowy do manicure hybrydowego, ja od niego zaczęłam przygodę z hybrydami i jest naprawdę spoko jeśli chodzi o jakość. 

Re: manicure hybrydowy

Jeśli chodzi o hybrydy to polecam zestaw startowy z Indigo! :)

K.K.

Re: manicure hybrydowy

Chyba drogi taki zestaw. Ja teraz wolałabym kupić oddzielnie lampę, oddzielnie akcesoria, a oddzielnie lakiery. Te co miałam dołączone do zestawu to wyrzuciłam. Zamówiłam na stronie makear i jestem o niebo bardziej zadowolona

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: