Pofałdowana płytka paznokcia

  • 2011-12-08, o 10:51
  • 78
  • 165 278
  • 49
  • 63

Re: Pofałdowana płytka paznokcia

Odżywka Eveline powinna pomoc:)

2017-02-27 17:34:44 autor deof

U mnie odżywka Eveline wyrządziła spore szkody (formaldehyd w składzie), chociaż wyrównała płytkę paznokcia, ale musiałam ją szybko odstawić i wybrać coś co nie zawiera tego paskudztwa w składzie i kupiłam odżywkę Płynne szkło od Bielendy, ma lekko różowy kolor i czesto stosuję ją samodzielnie, bez lakieru.

2017-05-04 17:55:47 autor zuzka87

U mnie po odżywce z Eveline paznokie bardzo się łamały, miałam akurat SOS a nie 8w1, ale z tego co wiem wszystkie zawierają formaldehyd. Skusiłam się ostatnio na Bielendę płynny diament z tej samej serii, którą zakupiłaś Ty i również jestem zadowolona, paznokcie nie łamią się pomimo, że noszę ją kilka dni i ma delikatny fioletowy kolor dzięki czemu dłoń ładnie się prezentuje :)

Re: Pofałdowana płytka paznokcia

można wyrównać płytkę paznokciową za pomocą lakieru lub żelu do paznokci

Re: Pofałdowana płytka paznokcia

Fioletowy unglax jest bardzo dobry na nierówności płytki!

Re: Pofałdowana płytka paznokcia

Ja kiedyś miałam takie nierówności - okazało się że przy wycinaniu skórek, naruszam także płytkę. Teraz odsuwam skórki i problem zniknął.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pofałdowana płytka paznokcia

Polecam spróbować którejkolwiek odżywki z eveline. Są tanie, skuteczne i bezpieczne dla paznokci. Od kilku miesięcy sięgam po diamentową. Odpowiednia kuracja postawiła moje paznokcie na nogi. W końcu się nie łamią, nie zahaczają i mają taki zdrowy look;)

Re: Pofałdowana płytka paznokcia

Czasem paznokcie falują się naturalnie, czasem z powodu uszkodzenia. U mnie fala po jakimś czasie zniknęła, gdy paznokieć odrósł.

Re: Pofałdowana płytka paznokcia

U mnie pofalowały się gdy sama szlifowałam sobie skórki i porobiłam sobie dołki. Musiałam odczekać aż odrośnie. To są raczej uszkodzenia mechaniczne

Re: Pofałdowana płytka paznokcia

Czasami pofałdowana płytka paznokcia świadczy o tym, że coś się dzieje z organizmem, a czasami jest to poprostu uszkodzenie mechaniczne :) 

K.K.

Re: Pofałdowana płytka paznokcia

U mnie pofalowały się gdy sama szlifowałam sobie skórki i porobiłam sobie dołki. Musiałam odczekać aż odrośnie. To są raczej uszkodzenia mechaniczne

2020-04-29 08:25:52 autor mtigra

Też kiedyś tak się załatwiłam - od tamtej pory przestałam wycinać skórki, tylko je odsuwam ;)

Re: Pofałdowana płytka paznokcia

Miałam to samo, przez własną głupotę ;)

U mnie pofalowały się gdy sama szlifowałam sobie skórki i porobiłam sobie dołki. Musiałam odczekać aż odrośnie. To są raczej uszkodzenia mechaniczne

2020-04-29 08:25:52 autor mtigra

Też kiedyś tak się załatwiłam - od tamtej pory przestałam wycinać skórki, tylko je odsuwam ;)

2020-04-29 11:28:05 autor ogk

 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: