W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

  • 2016-02-16, o 19:57
  • 91
  • 30 170
  • 60
  • 66

Re: W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

Ostatnio głównie przez internet... Bieliznę, różnież skarpety kupuję na stronie usunięto reklamę. Widziałam, że pojawił sie tam dział ze strojami kąpielowymi, więc pewnie coś sobie zamówię w moim rozmiarze :)

Re: W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

Zara

Re: W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

Lubie ubrania od heven: usunięto reklamę! - bardzo wygodne i dobrze wykonane - pozatem idealny design. Możecie mówić, że jestem chłopczycą, a co mi tam 8)

Kiedyś lubiłam Stradi, ale wg mnie się popsuł, teraz głównie w Zarze albo tk maxxie.

Re: W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

Nie mam swojego ulubionego sklepu. Jak mi się coś spodoba, to marka zupełnie nie gra roli ;) 

Re: W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

Nie mam swojego ulubionego sklepu. Jak mi się coś spodoba, to marka zupełnie nie gra roli ;) 

Re: W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

Sinsay i House

Re: W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

h&m Stradivarius mohito :)

K.K.

Re: W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

zawsze kupowałam ubrania w któreś ze znanych sieciówek w galerii handlowej niedaleko mojej pracy. Najczęściej wybierałam Zarę lub H&M bo tam można kupić takie ubrania na codzień i eleganckie na jakieś specjalne wyjścia czy do pracy. Jednak zauważyłam, że jakość sprzedawanych tam ubrań z roku na rok zdecydowanie się pogarsza. Ostatnio zamiast kupować ubrania w sklepach stacjonarnych wybieram ofertę sklepów internetowych. Jednym z takich sklepów jest usunięto reklamę Zawsze robię tam zakupy kiedy chce kupić coś eleganckiego lub na specjalne okazje. Szczególnie uwielbiam sprzedawane przez nich spódnice. Mam kilka kupionych tam rozkloszowanych spódnic. Wystarczy tylko dodać jakąś elegancką koszulę lub top i mamy idealnhy zestaw do pracy. Jeśli dodamy t-shirt to otrzymamy bardziej casualowy look.

Re: W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

Mango podczas wyprzedaży, H&M, jakieś sklepy no name

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: