Jak się odchudzać zdrowo?

  • 2011-11-01, o 17:39
  • 219
  • 100 976
  • 121
  • 157

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Dieta i ćwiczenia

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

przydatne i zdrowe jedzenie i sport

Wartościowy wpis, z doświadczenia wiem, że do pięknej figury nie ma drogi na skróty, chociaż byśmy nie wiem jak tego chciały :) Można oczywiście sobie pomagać w jakimś stopniu suplementami, ale nikt ani nic za nas nie zrobi roboty. Ćwiczenia i odpowiednia dieta, sprawdzone od lat i działa w 100% przypadków :)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Dieta, ale tylko rozpisana przez zawodowego dietetyka z udokumentowanymi sukcesami + ćwiczenia. Innego sposobu nie ma :)

Owszem, można samodzielnie rozpisać sobie dietę, korzystając z internetu. Tylko w ten sposób można sobie zrobić krzywdę. Ja od kiedy poszłam pierwszy raz do Pani Joli z MyDietetycy (usunięto reklamę), nigdy nie zwrócę się z problemem do kogoś innego. Zrzuciłam już parę kilo i ciągle chudnę :D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

najlepiej udać się do specjalisty :) i oczywiście sport- sama dieta jest ok, ale jeśli zrzucimy sporo kg to warto zadbać o to, aby skóra była w dobrej kondycji :)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Przede wszystkim zmienic nawyki w jedzeniu, slodkie picie zastapic woda i jesc nawet to samo co wczesniej, ale w mniejszych i czestszych porcjach. Ruch tylko wszystko przyspieszy dodatkowo

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Ćwiczenia to nie wszystko drogie Panie. DIETA to podstawa! I ruch, nawet dużo ruchu. Kardio!

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Nie tylko kardio - bez ćwiczeń siłowych będziemy wolniej chudnąć i nie wyrzeźbimy ładnego ciala. Najelpiej zwrócić się po dietę i trening do trenera personalnego. Jeśli są tu osoby z Katowic lub okolic to mogę polecić: usunięto reklamę :)

Odchudzanie Katowice: https://www.trenerpersonalny-katowice.pl/dieta-plany-zywieniowe/

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Zdrowo to przede wszystki stopniowo. Drobnymi kroczkami do celu. Takie odchudzanie, etapami, ma sens. Wtedy jest największa szansa na to, że dodatkowe kilogramy nie powrócą. Ważnym elepmentem w tym procesie jest również zbilansowana dieta. Trzeba dbać o to, by w owej diecie nie zabrakło błonnika, choćby pod postacią suplementu. Ja stosuję colon slim, naturalny suplement. Ważna też jest systematyczność, w posiłkach i ćwiczeniach :)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Warto pójść do dietetyka
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: