hybrydy Semilac

  • 2015-07-22, o 11:13
  • 83
  • 42 678
  • 66
  • 62

Re: hybrydy Semilac

U mnie lepiej trzymają się lakiery Claresa, niż Semilac. 

Re: hybrydy Semilac

Uwielbiam lakiery tej marki ;P

Re: hybrydy Semilac

A ja ostatnio natknęłam się na wiele opinii na temat uczulen po Semilacu. Czy któraś z was miała taką nieprzyjemną sytuacje?

Re: hybrydy Semilac

ja mialam i znam kilka dziewczyn, ktore tez mialy, wiec cos w tym musi byc, jedyne lakiery jakie znalazlam z certyfikatem z badan hipoalergicznych to makear i ich sie trzymam, nie ma zadnych niespodzianek przynajmniej:)

Re: hybrydy Semilac

Mi się Semilac nie trzymał nawer z hardem, plus miałam własnie uczulenie, takie zaczerwienienia swędzące wokół paznokci. przerzuciłam się na lakiery Makear i jak na razie problem alergii znikł, a hybryda trzyma się blisko 4 tygodnie. Wiadomo u każdego jest inaczej, zależy dużo od płytki, ale używane produkty oczywiście też mają ogromne znaczenie 

Re: hybrydy Semilac

Używam i tez je bardzo lubię . Dobrze się utrzymują

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: hybrydy Semilac

a widzialyscie te nowa kolekcje z brokatami? jak zobaczylam to różowe złoto to od razu zamówiłam, no bomba:):)

Re: hybrydy Semilac

a widzialyscie te nowa kolekcje z brokatami? jak zobaczylam to różowe złoto to od razu zamówiłam, no bomba:):)

2017-12-04 09:58:03 autor Carrie

pewnie chodzi Ci tę edycję limitowaną Makear i kolor 821 ? Jeśli tak, to zgadzam się przecudny kolor, świetnie bedzie się też sprawdzał do wiosennych stylizacji! czekam aż będzie ponownie dostępny :)

Re: hybrydy Semilac

Ja używam Semlaca już dosć długo i nie mam żadnych problemów uczuleniowych. Trzymają się tez bardzo długo, gdyby nie odrost, to robiłabym nowe co 4 tygodnie.

Re: hybrydy Semilac

Ja mam dwa lakiery z semilac i zdecydowanie wolę indigo :) dla mnie lepsza konsystencja, poza tym semilac często uczula, a dla mnie nie był trwały też za bardzo
K.K.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: