Dzień matki

  • 2015-05-22, o 18:20
  • 61
  • 23 795
  • 40
  • 51

Re: Dzień matki

Zazwyczaj kupuję pojedynczo perfumy
2016-01-20 15:36:14 autor ann133

ja tez

Re: Dzień matki

A ja kosmetyki do twarzy, moja mama lubi dostawać kremy więc i w tym rok kupiłam oeparol eliftance,  tego kremu jeszcze mama nie miała ale powinna byc zadwolona bo to fajne kremiki. Ja mam nawilżający hydrosense i to mój ulubiony juz od dłuższego czasu, buzię mam ładnie nawilżoną, delikatną  gładziutką.

Re: Dzień matki

Na dzień matki dobre będą kremy i perfumy. Bardzo dobrze sprawdzą się także bombonierki i kwiaty.

Re: Dzień matki

Szczerze mówiąc z roku na rok mam coraz większy problem z prezentem na Dzień Matki! Szczególnie, że moja mama jest bardzo minimalistyczna. W tym roku postanowiłam zabrać ją na obiad do jakieś restauracji. Oczywiście, nie chciałam, żeby to była jakaś tam restauracja, dlatego zdecydowałam się na Kolację w Ciemności w Dark Restaurant! No zobaczymy co to będzie :)

Re: Dzień matki

Mamy się cieszą z każdego prezentu, więc się nie przejmuj :) Ja swojej kupuję zestaw herbat Teekanne, bo wiem, ze bardzo lubi herbatę i lubi jak ma w czym wybierać, a w tym zestawie jest wiele rożnych.

Re: Dzień matki

Jeszcze nie wiem, co kupić swojej. Moze jakiś zapach ;)

Jesli chodzi o prezent to moja mam w dniu matki ma tez urodziny :) ja i moje rodzenstwo podarowało jej przejazdzke sportowym samochodem pp torze :) jej zaskoczenie nie do opisania :D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dzień matki

Ja w tym roku zupełnie nie mam pomysłu na prezent :(

Re: Dzień matki

Ja w tym roku kupuje jakieś fajne perfumy np dkny :)
K.K.

Re: Dzień matki

Niby dużo czasu ale warto już zainteresować się prezentem. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: