Balsam do ciała w ciąży

  • 2016-02-13, o 17:24
  • 30
  • 12 941
  • 26
  • 22

Re: Balsam do ciała w ciąży

Całą ciążę i po używałam balsamy/masła z farmony tuti fruti, skóra po nich idealna, nawilżona, brak rozstępów i te zapachy. Bio oil mi nie odpowiadał

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Balsam do ciała w ciąży

Ja uzywalam olejku przeciwrozstepom z babydream, on bardzo fajnie nawilzal, ale strasznie tlusty byl :P

Re: Balsam do ciała w ciąży

może oliwka się sprawdzi

Re: Balsam do ciała w ciąży

Oliwka super

Re: Balsam do ciała w ciąży

Mnie aptekarka poleciła balsam Medisoft, na razie stosuję zaczynając piąty miesiąc i bardzo mi odpowiada, bo szybko się wchlania i niedrażniąco pachnie, na co w ciąży zwracam bardzo uwagę. Usiłowałam stosować oliwkę w żelu Johnsona, ale do szału doprowadza mnie jej wyciskanie i chyba jednak nie trawię konsystencji tłustej długo na skórze. Ma być szybko i skutecznie, a jak mnie "pocieszyła" mama - rozstępy i tak są kwestią genetyczną, więc jeśli mam ich dostać to i tak dostanę ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Balsam do ciała w ciąży

Ja używam żelu z aloesem of Floslek, uratował moją skórę.

Re: Balsam do ciała w ciąży

Palmers

K.K.

Palmers ma rzeczywiście świetne kosmetyki, olejek Babydream z Rossmanna też jest okej

Re: Balsam do ciała w ciąży

słyszałam że oliwka jest dobra

Re: Balsam do ciała w ciąży

albo zwykła oliwka dla dzieci (dobre są z babydream z Rossmanna) albo coś o lekkiej konsystencji tak na teraz na lato olejek do ciała w kremie z Bielendy. W sumie w ciąży to chyba powinno się używać takiego balsamu czy oliwki, który nie ma zbyt intensywnego zapachu.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: