Jakich perfum używacie?

  • 2016-01-14, o 22:50
  • 45
  • 15 472
  • 32
  • 40

Re: Jakich perfum używacie?

Dziewczyny pozwolę sobie odświeżyć temat. Mianowicie zastanawiałam sie nad perfumami z feromonami. Czy któraś z Was stosowała takie zapachy?

Chodzi o to,ze jakiś czas temu przeczytałam ksiązkę o biznesie i było w niej napisane,ze bardzo wiele osob w tej branży używa feromonów do manipulacji.... Mi za to nie chodzi o pracę ale po prostu mam ochotę na pewnego gościa i nie wiem jak do niego zagadać :) Tak sobie myślę czy feromony nie dodałyby mi trochę animuszu :) 

2017-05-12 08:41:18 autor linka

 

Jesli chodzi o fermony to miałam dwa podejścia

1. Totalna porażka. Zamówilam sobie jakieś tanie feromony na allegro ale pomyślałam sobie,że skoro tak je chwala w opisie to coś musi w tym być. I powiem Ci,ze nawet ich nie przetestowałam bo tak normalnie w świecie śmierdziały ze nawet nie chciałam sie nimi psikać. Potem dałam je do powąchania mojemu ówczesnemu facetowi no i też nie był zachwycony.

2. Drugie podejście po kilku latach. O wiele bardziej udane ponieważ kierowałam się doświadczeniami kolezanki, która wcześniej zamowila sobie feromony i polecała Love & Desire I byłam o wiele bardziej zadowolona. Po pierwsze stały się moim ulubionym zapachem, po drugie naprawdę podobały się płci przeciwnej. Od tamtego czasu jeszcze oprócz kilku opakowań love desire kupiłam sobie Sexual attraction i również mi się spodobały :) 

Re: Jakich perfum używacie?

Bardzo lubię CODE Armaniego. Ale ostatnio pryskam się J'adore Diora.

Blodka

Re: Jakich perfum używacie?

Dassina gdzie kupowałaś fermony? Dostanę gdizes stacjonarnie? Tak na marginesie to jakbym chciała sobie na przykład kupić bezzapachowe to byłaby opcja aby sobie takie kupić? :) 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakich perfum używacie?

Zamawiałam przez internet. Nie widziałam stacjonarnie chociaż nie wyklluczam ,ze w jakiejś tam drogerii są ( u mnie w meiście raczej nie ma poniewaz w takich sklepach bywam dość często i nie widziałam do tej pory). Z bezzapachowych to testowałam kiedyś Pheromone essence. Jest to droga zabawa, pamiętam,że miały mega działanie ale potem powróciłam do Love&Desire z racji tego  że wolę zapachowe feromony.

Re: Jakich perfum używacie?

Teraz mój faworyt to Marc Jacobs Decadence :D Ja wiem, że może ciężkie i przytłaczające, ale obecnie je dosłownie pożeram :D Tylko wysoka cena powstrzymuje mnie przed codziennym użyciem :D Chce mieć go jak najdłużej :D

BeautyColors
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: