Balasmy i olejki do ciała

  • 2015-03-20, o 09:05
  • 131
  • 45 210
  • 91
  • 105

Re: Balasmy i olejki do ciała

Ja z kolei zakochalam sie w kremie cc do ciala. Uzywam juz od dawna do twarzy zamiast podkladu i dla mnie rewelka, bo wiadomo ze sa lzejsze dla cery, a teraz jak odkrylam ze magic cc bieledny to wlasnie krem do ciala to aczelam go uzywac. Jak sie domyslacie fajnie maskuje niedoskonalosci, zaczerwienienia, pajaczki itd, ale dodatkowo tez dodaje skorze blasku, wyglada na opalona. Polecam. Ja kupilam na promocji za smieszne pieniadze, ale i bez promocji kwota nie nalezy do wysokich.

Re: Balasmy i olejki do ciała

używam balsamy i kremy do ciała. Olej nie używał.

Re: Balasmy i olejki do ciała

Ja mam skórę naczyniową a najlepsze co dla niej znalazłam to balsam do pielęgnacji od Floslek.

Re: Balasmy i olejki do ciała

Balsam z kolagen, super nawilża 

Re: Balasmy i olejki do ciała

Osobiście staram się nie nadużywam stosowania balsamu, bo zauważyłam, że im więcej i częściej go nakładam, tym bardziej moja skóra się uzależnia od niego i przez to przesusza. Ale jak już to stosuję fajny produkt - to jest taki krem/mus, choć ma stosunkowo rzadką konsystencję i to chyba jedyny jego minus. Chodzi o Organic Shop Truskawka i mleko :D Ładnie pachnie i fajnie nawilza. :D Ale polecam :D

BeautyColors

Re: Balasmy i olejki do ciała

Olej do ciała na przykład kokosowy jest super!

K.K.

Re: Balasmy i olejki do ciała

Teraz na ta pore roku moze sie przydac krem nawilzajacy bielendy z serii magic bronzze. To takie 2 w 1, bo pielegnuje skore, nawilza, wygladza  i brazuje. Mialam rok temu pianke brazujaca tej serii i bylam zachwycona, rowny koloryt, zadnych plam i nie brudzila ubran, W tym roku zdecydowanie kupie krem.

Re: Balasmy i olejki do ciała

Podobnie jak beautycolor też zauważyłam, że moja skóra uzależnia się szybko od dobrego i gdy regularnie stosuję preparaty nawilżające, to coraz szybciej się przesusza... Ale dałam szansę kosmetykom naturalnym i muszę powiedzieć, że czuć różnicę! Skóra (zwłaszcza na nogach) nie jest już tak strasznie sucha, nie "woła" już wręcz o kolejną porcję garnierowego balsamu. Skusiłam się na polski i całkowicie naturalny balsam z Naturativ i szczerze polecam! usunięsto reklamę!!! tutaj można znaleźć go w dobrej cenie. O dziwo znacznie mniej go zożywam, niż takiego drogeryjnego balsamu (Garnier czy Nivea). Mogę z całego serca polecić jeśli ktoś się non stop boryka z problemem suchej skóry i cały czas sięga bez efektów po drogeryjne produkty. To niestety nie jest dobra droga... Lepiej wydać raz trochę więcej i mieć widoczne efekty na długo. Bez parabenów i sztucznych dodatków.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Balasmy i olejki do ciała

Olej do ciała na przykład kokosowy jest super!

2017-05-18 09:49:42 autor Amante

Zgadzam się w zupełności. Zwłaszcza olejek Efektimy, moja wielka miłość.

Re: Balasmy i olejki do ciała

Ja z kolei zakochalam sie w kremie cc do ciala. Uzywam juz od dawna do twarzy zamiast podkladu i dla mnie rewelka, bo wiadomo ze sa lzejsze dla cery, a teraz jak odkrylam ze magic cc bieledny to wlasnie krem do ciala to aczelam go uzywac. Jak sie domyslacie fajnie maskuje niedoskonalosci, zaczerwienienia, pajaczki itd, ale dodatkowo tez dodaje skorze blasku, wyglada na opalona. Polecam. Ja kupilam na promocji za smieszne pieniadze, ale i bez promocji kwota nie nalezy do wysokich.

2017-04-28 12:59:02 autor szalona20

ten z bielendy ? jak tak to tez go mam jest super bo nadaje dodatkowo odcien lekkiej opalenizny

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: