jaką blond farbę polecacie ?

  • 2017-05-01, o 19:53
  • 17
  • 5 891
  • 15
  • 13

jaką blond farbę polecacie ?

Oprócz loreala, bo mi nie chwyta

Czy garnier olia jest dobrą farbą ? 

 

Re: jaką blond farbę polecacie ?

wydaje mi się, żę najlepiej udać sie do fryzjera bo domowe farbowanie różnie może się skończyć

Re: jaką blond farbę polecacie ?

sądzę, że w salonie zabarwienie zrobią lepiej niż samodzielnie

Re: jaką blond farbę polecacie ?

Ja właśnie w niedługim czasie się wybieram do fryzjera na koloryzację, wolę sama nie eksperymentować, bo źle się to może skończyć :d A chcę sobie zrobić kolor latte blonde, super wygląda: http://fryzury.pl/stylizacja/koloryzacja-latte-blonde-efekty/ <3

Re: jaką blond farbę polecacie ?

Ja dość długo farbawałam farbami londa (jasny blond), włosy może i miały ładny kolor ale były rozdwojone, suche. Od niedawna farbowanie zostawiam fryzjerce i widzę różnicę w stanie włosów - nie rozdwajają się tak jak kiedyś, chociaż z suchością nadal nie mogę sobie poradzić :(

Re: jaką blond farbę polecacie ?

loreal preference kolor 102 lub 92. Jest piękny, fryzjerka nigdy nie mogła mi dobrać tak ładnego blondu, aż pewnego razu sama mnie zaczepiła i zapytała jaki mam kolor ;)

Re: jaką blond farbę polecacie ?

ja wybieram fryzjera

Re: jaką blond farbę polecacie ?

No właśnie sama szukam dla siebie czegoś wytrzymałego

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: jaką blond farbę polecacie ?

Farbuję włosy mojej mamy na blond z Londa. Bardzo dobrze się trzyma, przesuszenia nie widzę, może dlatego że ma krótkie włosy.

Re: jaką blond farbę polecacie ?

Najlepiej pójść do fryzjera, choć za pierwszym razem. Od siebie polecam farby Garnier Oila i Londa.

Re: jaką blond farbę polecacie ?

loreal preference 102 lub 92

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: