Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwionych ?

  • 2013-12-16, o 03:21
  • 68
  • 42 383
  • 42
  • 55

Re: Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwionych ?

krople vicodin

Polecam STARAZOLIN. Pomagana zapalenie spojówek spowodowane alergią na kosmetyki kolorowe.

Re: Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwionych ?

Hialeye free moim zdaniem są dla alergików najlepsze, bo bez konserwantów. Nic nie podrażniają ani nie uczulają, używam ich już od kilku miesięcy i oczy nie sa czerwone, opuchnięte ani nie łzawią.

Re: Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwionych ?

Też polecam hialeye, nie zawierają konserwantów, więc są całkowicie bezpieczne, a jestem zadowolona z ich działania. Po ich zastosowaniu oczu sa mniej przekrwone, widze wyrazniej, a w dodatku o wiele łatwiej wykonuje się makijaz. Dzieki tym kroplom oczy mniej łzawia i wtedy makijaz sie nie rozmazuje, wiec caly dzien moge cieszyc sie nienagannym wygladem

Re: Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwionych ?

Generalnie zadnych kropli nie powinno sie uzywac bez konsultacji z lekarzem, ale przyznam sama, ze jak uzywalam czegos aptecznego to byl to wlasnie starazolin. 

Ja ostatnio kupiłam Lacrimal, bo długo pracuję przy komputerze i też potrzebuję nawilżenia. Jak na razie sprawdzają się super :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwionych ?

też używam hialeye free, fajnie działają na moje oczy, super się sprawdzają pod soczewki, jak je rano uzyję to nawet po cąłym dniu w soczewkach mam oczy w niezłej formie, duży plus za to ze można aż 6 miesięcy używać po otwarciu

Re: Nieszkodliwe KROPLE do oczu Zaczerwienionych,przekrwionych ?

sól fizjologiczna na wysuszone spojówki czyni cuda :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: