Jaki płyn micelarny uważasz za najlepszy? Dla mnie to Nivea :)

  • 2017-04-28, o 18:54
  • 66
  • 16 870
  • 46
  • 50

Jaki płyn micelarny uważasz za najlepszy? Dla mnie to Nivea :)

Od 3 lat nie używam wody do mycia twarzy, bo bardzo podrażnia mi skórę, stosuję tylko płyny micelarne. Przetestowałam wiele i póki co dla mnie najlepszy jest pielęgnujący płyn micelarny do cery normalnej i mieszanej Nivea. Mam cerę mieszaną i uważam, że po tym płynie  jest ona w najlepszym stanie od dawna. Nie planuję go zmieniać. Świetnie nadaje się także do demakijażu oczu, nie podrażnia, ogranicza świecenie się. Ma przystępną cenę i jest łatwo dostępny. Zostanie ze mną na dlugo :)

Re: Jaki płyn micelarny uważasz za najlepszy? Dla mnie to Nivea :)

Garnier

Re: Jaki płyn micelarny uważasz za najlepszy? Dla mnie to Nivea :)

Wcześniej przypadł mi do gustu płyn z mincer pharma, ale używałam też mleczka z loreal z linii z olejkami i naprawdę było super, nie rozmazywało makijażu i zostawiało gładką skórę

Re: Jaki płyn micelarny uważasz za najlepszy? Dla mnie to Nivea :)

Garnier różowy wg mnie najlepszy :)

Re: Jaki płyn micelarny uważasz za najlepszy? Dla mnie to Nivea :)

nie używałam do tej pory płynów micelarnych, ale słyszałam wiele dobrych opinii o właśnie o tym różowym do cery wrażliwej z garniera :)

Re: Jaki płyn micelarny uważasz za najlepszy? Dla mnie to Nivea :)

Dla mnie również nivea

Re: Jaki płyn micelarny uważasz za najlepszy? Dla mnie to Nivea :)

Aloesowy płyn micelarny z eveline jest bardzo dobry, jak mam skórę wrażliwą i u mnie się sprawdza, także mogę polecić, bardzo lubię ich kosmetyki głównie peelingi, mają też bardzo dobre maseczki z węglem aktywnym.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki płyn micelarny uważasz za najlepszy? Dla mnie to Nivea :)

Widziałam ten płyn aloesowy z Rossmannie, teraz ma 100 ml gratis, może się skuszę.

Re: Jaki płyn micelarny uważasz za najlepszy? Dla mnie to Nivea :)

Ja uwielbiam lipowy płyn miceralny Sylveco. Jest bardzo delikatny i wydajny. Zdecydowanie spełnia swoją funkcję :)

Re: Jaki płyn micelarny uważasz za najlepszy? Dla mnie to Nivea :)

Dla mnie Bioliq, Tołpa Białe kwiaty i różowy Garnier :)

Re: Jaki płyn micelarny uważasz za najlepszy? Dla mnie to Nivea :)

ja kupuje z reguly ten, ktory jest w promocji. teraz mam z loreal do cery suchej i wrazliwej, jest całkiem ok (y)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: