tabletki odchudzające

  • 2017-02-22, o 13:19
  • 72
  • 18 596
  • 47
  • 50

Re: tabletki odchudzające

Myslę, że zamiast jakichś suplementów dostępnych w aptece czy zwykłych sklepach lepiej zainteresować się suplementami ze sklepów z odżywkami dla sportowców, jeśli ćwiczysz regularnie i trzymasz diete pomogą bardziej niż wątpliej jakości tableteczki

Re: tabletki odchudzające

Myslę, że zamiast jakichś suplementów dostępnych w aptece czy zwykłych sklepach lepiej zainteresować się suplementami ze sklepów z odżywkami dla sportowców, jeśli ćwiczysz regularnie i trzymasz diete pomogą bardziej niż wątpliej jakości tableteczki

2017-04-20 07:13:06 autor just0606

Zdecydowanie się zgadzam; takie tabletki kosztują więcej, ale przy dobrej diecie i regularnych ćwiczeniach na prawdę warto w nie zainwestować, bo potrafią zdziałać cuda! Ja mam z firmy Olimp Nutrition i sobie chwalę :)

Re: tabletki odchudzające

dla mnie najlepszy jest slimmertime,waga zawsze stałą a teraz - 2 kg i co najważniejsze nie schodze podjadać w nocy.Ma super naturalny skład więc jest bezpieczny, a tego zawsze przy tabletkach bałąm się najnbardziej

Re: tabletki odchudzające

Nie wierzę w moc tabletek odchudzających, trzeba najpierw zmienić dietę i zacząć się ruszać. Wtedy jest szansa, że schudniemy.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: tabletki odchudzające

Nie wierzę w moc tabletek odchudzających, trzeba najpierw zmienić dietę i zacząć się ruszać. Wtedy jest szansa, że schudniemy.

2017-04-24 17:37:49 autor zuzka87

no bez tego i tabletki nie pomogą :)

Re: tabletki odchudzające

Zielona kawa- tabletki

Re: tabletki odchudzające

Tabletki jasne, że ine. Nie mają takiego dzialania.

 

Jednak sama każdemu praktycznie będę polecała błonnik w formie ziół. Jest niesamowicie skuteczny co sama widzę po sobie. Jest ich kilka rodzajów ale warto jest zainwestować w ten na bazie babki ( jest najlepszy jakościowo).

 

Dobry skład ma Fibra Vitale ( babka, siemię lniane i inne zioła). 

2017-04-19 08:04:58 autor dassina

Fibra Vitale faktycnzie super. Chociaż przyznam,że nie byłam w stanie się do nich na poczatku przyzwyczaić. Wcześniej piłam tabletki  ale zrezygnowałam bo nie widziałam po nich żadnej róznicy, potem przerzuciłam się na fibra vitale i takie ziólka są w moim przypadku o wiele lepsze. Zauważyłam,ze nie tylko pomagają w odchudzanu się ale u mnie rówież regulują prace ukłądu pokarmowego, tak wiec czuję się lepiej. Dodaje je z rana do owsianki. 

Re: tabletki odchudzające

U mnie wspomogły odchudzanie tab. Farmona Nivelazione. Ćwiczenia, ograniczenie jedzenia i tabsy - waga znacząco spadła. 

Re: tabletki odchudzające

Zielona kawa- tabletki

2017-04-25 17:36:57 autor Sandra11

Potwierdzam, ja btrałam therm line fast, trochę bardziej złożyny suplement, tam jest zielona kawa i herbata w składzie, dodatkowo pieprz kajeński wspomagający redukcję cellulitu i pokrzywa.

Re: tabletki odchudzające

nie polecam tabletek, lepsze ziólka i nie jeść kolacji. Efekt gwarantowany

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: