Makijaz permanentny - tak czy nie?

  • 2015-11-12, o 15:08
  • 77
  • 18 026
  • 58
  • 57

Re: Makijaz permanentny - tak czy nie?

Z mojej strony tak. Byłam kiedyś zrobić sobie makijaż permanentny i to nie była zła decyzja. Ja akurat wybrałam się do Warszawy - usunięto reklamę. Miły klimat, trochę się stresowałam, ale pani mi wszystko wytłumaczyła i zaufałam jej. :) wyszło ślicznie :)

Re: Makijaz permanentny - tak czy nie?

Nie odważyłabym się

Zdecydowanie nie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaz permanentny - tak czy nie?

Nie

Re: Makijaz permanentny - tak czy nie?

Nie odważyłabym się

2016-10-08 14:18:36 autor axx

ja tak samo..

Re: Makijaz permanentny - tak czy nie?

Zdecydowanie nie
2016-10-18 19:05:17 autor moniuszko

ja tak samo, balabym sie gdyby coś nie wyszło

Re: Makijaz permanentny - tak czy nie?

Nie zrobilabym

Re: Makijaz permanentny - tak czy nie?

Nie ma sensu bać się makijażu permanetnego- przecież to nie jest inwazyjny zabieg :)  Jakiś czas temu zdecydowalam się na permanentne brwi w "Jest Pięknie" na Wilczej i polecam. W końcu mam ładne deliatne pudrowe brwi. Pani Dominika ładnie je wypełniła, podkreśliła ich kształt, a odcień idealnie współgra z moją karnacją i kolorrem włosów. Za tydzień idę na małą korektę, chociaż w sumie i bez niej jest bardzo fajnie, ale nam kobietom to zawsze coś przeszkadza (wasntme)

Re: Makijaz permanentny - tak czy nie?

Zdecydowalabym sie 

Re: Makijaz permanentny - tak czy nie?

Nie ma sensu bać się makijażu permanetnego- przecież to nie jest inwazyjny zabieg :)  Jakiś czas temu zdecydowalam się na permanentne brwi w "Jest Pięknie" na Wilczej i polecam. W końcu mam ładne deliatne pudrowe brwi. Pani Dominika ładnie je wypełniła, podkreśliła ich kształt, a odcień idealnie współgra z moją karnacją i kolorrem włosów. Za tydzień idę na małą korektę, chociaż w sumie i bez niej jest bardzo fajnie, ale nam kobietom to zawsze coś przeszkadza (wasntme)

2017-04-20 12:52:18 autor candice86

ja zrobiłam i jestem zadowolona, to była dobra decyzja :) i dokładnie: nie ma co się stresować. Też robiłam brwi w Jest Pięknie i ja mam zrobione je metodą włosową. Efekt jest bardzo naturalny, nie wygląda to absolutnie sztuczne. A twarz od rau nabrała wyrazu. Tylko no właśnie: trzeba iść do specjalistki:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: