Jakie polecacie odżywki do paznokci takie,które wzmacniają płytkę i dzięki ,której paznokcie są mniej łamliwe ? ;)

  • 2015-05-07, o 17:28
  • 83
  • 32 411
  • 59
  • 76

Re: Jakie polecacie odżywki do paznokci takie,które wzmacniają płytkę i dzięki ,której paznokcie są mniej łamliwe ? ;)

Eveline 

Re: Jakie polecacie odżywki do paznokci takie,które wzmacniają płytkę i dzięki ,której paznokcie są mniej łamliwe ? ;)

Z tą eveline trzeba uważać; ja nie wierzyłam w negatywne efekty jej działania, dopóki sama tego nie doznałam... także trzeba robić przerwy w jej użytkowaniu :) 

Re: Jakie polecacie odżywki do paznokci takie,które wzmacniają płytkę i dzięki ,której paznokcie są mniej łamliwe ? ;)

evenline zacheca opisem 8w1 i wypisaniem wlasciwosci. Niestety z ta odzywka jest czesto tak, ze po odstawiniu stan paznokci sie znacznie pogarsza, wystarczy w google wpisac i przejrzec zdjecia jak strasznie wygladaja paznokcie. Niestety formaldehyd tak dziala, wiec najlepiej jest uzywac odzywek bez tego skladnika. Ja mam nowosc bielendy, total repair i ma wlasciwosci 10 w 1 bardzo zachecajace. Akurat wybrralam plynne zloto, zeby wykonczenie bylo lekko polyskujace. 

Re: Jakie polecacie odżywki do paznokci takie,które wzmacniają płytkę i dzięki ,której paznokcie są mniej łamliwe ? ;)

Z wapnem

Re: Jakie polecacie odżywki do paznokci takie,które wzmacniają płytkę i dzięki ,której paznokcie są mniej łamliwe ? ;)

Z tą eveline trzeba uważać; ja nie wierzyłam w negatywne efekty jej działania, dopóki sama tego nie doznałam... także trzeba robić przerwy w jej użytkowaniu :) 

2017-04-14 17:18:30 autor ogk

Drogie, wszystko zależy od stanu i kondycji Waszych paznokci. Jeśli nadmiernie robicie np. hybrydę i narażacie Wasze paznokcie na totalne osłabienie, wtedy odżywka może okazać się dla Was za mocna. W takich przypadkach mamy dla Was alternatywę- skoncentrowaną odżywkę do paznokci Total Action Sensitive 8w1 . Odżywka jest skierowana dla bardziej wymagających i delikatnych paznokci. Pamiętajcie! Możecie używać jej przez 2 tygodnie, później zróbcie przerwę na 1 miesiąc. Więcej informacji znajdziecie na opakowaniach. Pozdrawiam, Ekspert Eveline (h)

Ewelina- Ekspert Eveline

Re: Jakie polecacie odżywki do paznokci takie,które wzmacniają płytkę i dzięki ,której paznokcie są mniej łamliwe ? ;)

Mi hybryda utwardza paznokcie i dzięki niej mam piękne i długie paznokcie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie polecacie odżywki do paznokci takie,które wzmacniają płytkę i dzięki ,której paznokcie są mniej łamliwe ? ;)

evenline zacheca opisem 8w1 i wypisaniem wlasciwosci. Niestety z ta odzywka jest czesto tak, ze po odstawiniu stan paznokci sie znacznie pogarsza, wystarczy w google wpisac i przejrzec zdjecia jak strasznie wygladaja paznokcie. Niestety formaldehyd tak dziala, wiec najlepiej jest uzywac odzywek bez tego skladnika. Ja mam nowosc bielendy, total repair i ma wlasciwosci 10 w 1 bardzo zachecajace. Akurat wybrralam plynne zloto, zeby wykonczenie bylo lekko polyskujace. 

2017-04-22 11:28:21 autor szalona20

Jestem bardzo zaskoczona opinią ponieważ co jakiś czas sama używam eveline 8w1 i nie zauważyłam takich skutków ubocznych. Moje paznokcie są ogólnie bardzo twarde i mocne ale odżywkę musiałam użyc gdyż sama nieumiejętnie spiłowałam z płytki paznokcia hybrydę. I muszę przyznać, że mnie akurat pomogła. Aczolwiek uważam, że im mniej chemii tym lepiej. Sama stosuję odżywkę domowej roboty z siemienia lnianego. Przeczytałam o niej tutaj https://byc-zdrowym.pl/jak-wzmocnic-paznokcie-domowe-sposoby-na-piekne-paznokcie/ od razu chcę napomknąć że na stronie nie ma reklamy produktu lecz są wypisane domowe sposoby na wzmocnienie paznokci. Właśnie tam jest przepis na miksturę z siemienia lnianego na panzokcie i sposób jej użycia. Polecam ją dla tych, którzy kochają naturę <3 

Daily Hansen jest dobra

Re: Jakie polecacie odżywki do paznokci takie,które wzmacniają płytkę i dzięki ,której paznokcie są mniej łamliwe ? ;)

Ja mogę polecić z własnego doświadczenia odżywkę Sally hansen maximum growth :) paznokcie petarda, rosną twarde i mocne
K.K.

Re: Jakie polecacie odżywki do paznokci takie,które wzmacniają płytkę i dzięki ,której paznokcie są mniej łamliwe ? ;)

ja używam głównie z eveline i jestem zadowolona

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: