Maseczka weglowa

  • 2016-09-24, o 23:18
  • 28
  • 9 370
  • 28
  • 12

Re: Maseczka weglowa

Ja nigdy nie robiłam maseczek domowych, ale z chęcią by kiedyś spróbowała, jak będę miała więcej czasu... Póki co kupuję w drogeriach, lubię maseczki z glinką białą AA albo z aktywnym węglem Carbo detox z Bielendy. Po nich mam dobrze oczyszczoną i nawilżoną skórę, są dobre dla wrażliwej cery

Re: Maseczka weglowa

Ja nigdy nie robiłam maseczek domowych, ale z chęcią by kiedyś spróbowała, jak będę miała więcej czasu... Póki co kupuję w drogeriach, lubię maseczki z glinką białą AA albo z aktywnym węglem Carbo detox z Bielendy. Po nich mam dobrze oczyszczoną i nawilżoną skórę, są dobre dla wrażliwej cery

2016-12-30 01:58:57 autor Patrycja91

 

Ja też nigdy nie robiłam sama maseczek ale chyba wolę kupić gotową :P

Re: Maseczka weglowa

Robiłam niedawno, dzjaka bardzo dobrze na wągry :)

Re: Maseczka weglowa

nie stosowałam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Maseczka weglowa

Uwielbiam weglowe, zadna inna tak dokladnienie oczysci i nie wchlonie toksyn. Teraz kupilam nowosc bielendy, maseczke metaliczna (silver detox do cery tlustej), jest ona z nano srebrem, weglem i aktywnym cynkiem. Polaczenie tych skladnikow daje niesamowite efekty. wegiel wyciaga zanieczyszczenia, srebro nawilza, lagodzi podraznienia oraz wplywa na prace gruczolow lojowych a cynk absorbuje nadmiar sebum zalegajacego w porach, zmniejsza skłonnosc do powstawania zaskornikow, łagodzi podrażnienia wiec naprawde maseczka mega, mega swietna moim zdaniem!

redlipstickmonster nagrała o tym świetny filmik

Re: Maseczka weglowa

Ładnie oczyszcza 

Re: Maseczka weglowa

dla mojej tłustej cery węglowe maski to zbawienie, przed nimi staram sie tez wykonywać peelingi ( bielendowski magic peel, bardzo dobrze sie wsprzwdza dla cery tłustej, matuje i wygładza )

Re: Maseczka weglowa

Te gotowe maseczki brzmią super, może się skuszę. Ale chętnie wykonałabym swoją wersję w domu :)

Re: Maseczka weglowa

Dobre są koreańskie maseczki w płachcie z eveline, do wyboru są różne ja najbardziej lubię te nawilżające i oczyszczajce.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: