Problem w przedłużaniu paznokci base extra z neonail

  • 2017-03-16, o 12:01
  • 8
  • 9 352
  • 9
  • 9

Problem w przedłużaniu paznokci base extra z neonail

Mam Base Extra z Neonail ale kompletnie nie wychodzi mi przedłużanie. Albo jest krzywo tak że robi się tak jakby schodek między paznokciem a przedłużeniem. Nie tej równości płytki, albo po prostu przedłużona część odkleja się razem z szablonem. Nie wiem co robię źle. Raz jak wyszedł mi jeden paznokieć z któreo byłam w miarę zadowolona to złamał sie po paru godzinach. Powiem już szczerze że nie mam już siły na tą baze... Czy wiecie co robię źle? Robię wsyztsko krok po kroku jak w instruktarzu u katosu. Może powinnam spróbować z inną bazą na przykłąd Hardi z Semilaca? Miał ktoś obie? A może mam złe szablony? Używam tych klasycznych które znajdziemy na ladymakeup w ofercie neonail, bo innych nie sprzedają. Błagam o pomoc bo wyszło na to że kompletnie straciłam zapał do hybryd, bo moje własne paznokcie co chwilę się na nich łamią. 

q.

Re: Problem w przedłużaniu paznokci base extra z neonail

może to wynikać z nierównego podłożenia szablonu pod paznokieć

Re: Problem w przedłużaniu paznokci base extra z neonail

Nie używałam tej bazy, jednak wydaje mi się, że nie dopasowujesz właściwie (równo) szablonu. W przeciwnym wypadku wychodziłoby dobrze. Ja przedłużam z hardi Semilac i z bazą proteinową Indigo. Najlepsza jest ta druga opcja :) Ale najważniejsze jest odpowiednie dopasowanie szablonu do kształtu paznokcia. 

Re: Problem w przedłużaniu paznokci base extra z neonail

No to po prostu nałóż drugą warstwę. Jeśli będzie za grubo to spiłuj.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Problem w przedłużaniu paznokci base extra z neonail

Nie używałam tej bazy, jednak wydaje mi się, że nie dopasowujesz właściwie (równo) szablonu. W przeciwnym wypadku wychodziłoby dobrze. Ja przedłużam z hardi Semilac i z bazą proteinową Indigo. Najlepsza jest ta druga opcja :) Ale najważniejsze jest odpowiednie dopasowanie szablonu do kształtu paznokcia. 

2017-03-18 12:59:22 autor koniczyna684

zgadzam się

Re: Problem w przedłużaniu paznokci base extra z neonail

może to wynikać z nierównego podłożenia szablonu pod paznokieć

2017-03-18 10:02:17 autor kuna

zgadzam się

Re: Problem w przedłużaniu paznokci base extra z neonail

Lepiej zainwestować w żele moim zdaniem:)

Re: Problem w przedłużaniu paznokci base extra z neonail

Ja przedłużałam Hardi teraz przedłużam Extra Base, jedyna różnica między nimi to Hardi jest bardziej gęste. Być może tak jak piszą dziewczyny szablon jest nieodpowiednio podłożony. Ja zawsze nakładam jedną warstwę extra base lub dwie, później przez środek paznokcia i na brzegach trochę większą ilość, dleikatnie rozkładam ten środek na boki i czekam aż się wypoziomuje albo można też skierować dłoń paznokciami w dół, wtedy też kształt się lekko uformuje ;p nie wiem czy tak jest poprawnie i profesjonalnie ale u mnie się to sprawdza :p 

Re: Problem w przedłużaniu paznokci base extra z neonail

ja przedłużam base extra i wydaje mi się, że Twój problem może wynikać z dwóch rzeczy - albo przedłużasz zbyt mocno paznokcie (z tego co pamiętam można w ten sposób gdzieś o 1 cm przedłużyć) albo dajesz za cienką warstwę bazy. Ja dopiero po 3 malowaniach ściągam szablon i wszystko się trzyma. Jeśli wychodzą Ci "schodki", jak to nazwałaś, to w to miejsce nałóż więcej bazy. Potem po utwardzeniu możesz to wyrównać pilniczkiem. :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: