tabletki odchudzające

  • 2017-02-22, o 13:19
  • 72
  • 18 663
  • 47
  • 50

Re: tabletki odchudzające

nie wierzę w działanie takich tabletek oraz issych suplementów...dieta + trening fizyczny jedyna droga do utraty wagi - niestety :)

Re: tabletki odchudzające

Temat tabletek odchudzających chyba zawsze wywołuje kontrowersje. Ja jestem takiego zdania, że jeśli ktoś ma trochę oleju w głowie to oprócz tabletek dba również o dietę i ćwiczenia. Tabletki wspomagają odchudzanie, mają nam pomóc zrzucić zbędne kilogramy, ale wiadomo- trzeba włożyć w to też trochę wysiłki w postaci racjonalngo żywienia itd. A akurat amlan forte to fajne rozwiazanie- agrest indyjski bardzo dobrze dziala na organizm.

Re: tabletki odchudzające

podpinam się pod przedmówczynię, suplementacja owszem tak, ale wszystko z głową, sama tabletka cudów nie zdziała, ale jak włączymy w to zdrowe odżywianie i ruch osiągniemy wymarzone ciało. Co do agrestu dużo o nim czytałam i ludzie bardzo go sobie chwalą, chyba sama się skuszę. pozdrawiam

Re: tabletki odchudzające

U mnie tableki odchudzające nie działają. Żadne. Piłam również jakieś herbatki i też to nic nie daje. Dopiero większa aktywność coś pomogła. Sama rezygnacja z wjeżdżania windą na rzecz wchodzenia po schodach już bardzo przyspieczyły moją przemianę materii (mieszkam na 9 piętrze!). Polecam więcej ruchu, a mnie wydawania kasy na coś co tylko pozornie pomaga, a może siać spustoszenie w naszym organizmie.

Fryzjerka pełna pomysłów

Re: tabletki odchudzające

oczywiście że suplementy tylko w parze z ćwiczeniami i odpowiednią dietą, i powinne to być naturalne ekstrakty, wyciągi, bez wypełniaczy, dużo już jest dobrych firm, niestety nie wszyscy czytają składy na opakowaniu

 

Re: tabletki odchudzające

nie nastawiałabym się na ich działanie

Re: tabletki odchudzające

nie wierze w takie tabletki , szkoda zdrowia 

Re: tabletki odchudzające

słusznie, tzw tabletki odchudzajace to w wiekszości placebo i w dodatku niezdrowe, natomiast suplementy to co innego, ostatnio coraz głosniej o takim suplemencie jak BigUp, który wspomaga odchudznie i ujędrnianie, ale niczego za nas same nei załatwia

Lukka

Re: tabletki odchudzające

nie stosowałam

Re: tabletki odchudzające

nie wiem bo nie brałam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: