Jak wyleczyć przeziębiony pęcherz domowymi sposobami ???

  • 2016-01-16, o 11:08
  • 25
  • 9 806
  • 23
  • 21

Re: Jak wyleczyć przeziębiony pęcherz domowymi sposobami ???

Żurawiną

Re: Jak wyleczyć przeziębiony pęcherz domowymi sposobami ???

zurawina powinna pomoc

Niestety nie wiem

Re: Jak wyleczyć przeziębiony pęcherz domowymi sposobami ???

zurawina

Re: Jak wyleczyć przeziębiony pęcherz domowymi sposobami ???

Jestem na bieżąco w tym temacie ;) Więc tak... żurawina, czarna porzeczka, cytryna, wszystko co zawiera dużo witaminy C, żeby zakwasić mocz. Do tego jeszcze wieksze dbanie o higienę, "oddychająca" bielizna. Już mniej domowy sposób, ale skuteczny i bez konieczności wizyty u lekarza to urofuraginum. Ja brałam przez tydzień, ale objawy ustąpiły znacznie wcześniej. Tylko paniw  aptece uczuliła mnie na to, żeby nie przerywać brania leków.

Re: Jak wyleczyć przeziębiony pęcherz domowymi sposobami ???

Jestem na bieżąco w tym temacie ;) Więc tak... żurawina, czarna porzeczka, cytryna, wszystko co zawiera dużo witaminy C, żeby zakwasić mocz. Do tego jeszcze wieksze dbanie o higienę, "oddychająca" bielizna. Już mniej domowy sposób, ale skuteczny i bez konieczności wizyty u lekarza to urofuraginum. Ja brałam przez tydzień, ale objawy ustąpiły znacznie wcześniej. Tylko paniw  aptece uczuliła mnie na to, żeby nie przerywać brania leków.

2016-10-23 22:28:30 autor hunny

O fajnie ze ktos sie na tym zna :)

Re: Jak wyleczyć przeziębiony pęcherz domowymi sposobami ???

Dużo żurawiny :) działa moczopędnie i przeczyszcza tam to wszystko ;) 

Weni

Re: Jak wyleczyć przeziębiony pęcherz domowymi sposobami ???

Odświeżam bo widzę, że wiele kobiet ma z tym kłopot a nie wie jak sobie radzić. Po pierwsze co do ubierania się. Trzeba pamiętać aby ubrać się odpowiednio do pogody, nie wyziębić, ale też nie zaparzyć. Stringi sprzyjają zapaleniu pęcherza najlepiej zrezygnować, (ostry seks niestety też, ale z tego nie rezygnujemy :)) . Bielizna musi być przewiewna, najlepiej bawełniana i nie za ciasna. Higiena to podstawa, nie siadamy na niepewnych toaletach. W domu można sobie zrobić nasiadówkę albo termofor też ukoi ból. Co do leków to ja biorałam urofuraginum max i byłam zadowolona, zapalenie do tej pory nie wróciło.

Re: Jak wyleczyć przeziębiony pęcherz domowymi sposobami ???

trzeba zaparzyć nasiona kopru

Re: Jak wyleczyć przeziębiony pęcherz domowymi sposobami ???

ja uwazam ze mozna sprobowac wyleczyc ale nie ma co tak wierzyc, że na pewno sie uda, albo ze nie bedzie powikłań. W takiej sytuacji ostatnio zamawialam wizytę lekarza poprzez aplikacje Lekarzobok - w przeciągu godziny już była pani doktor, która przepisała mi niezbędne leki

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: