Cienkie i mocno wypadające włosy

  • 2016-12-14, o 21:47
  • 79
  • 30 613
  • 59
  • 59

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

bardzo lubię szampon KERASTASE

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

Mi Trycholog poleciła wzmocnić cebulki włosów i krążenie na skórze głowy i najlepsze są ampułki z argininą, która to stymuluje mikrokrążenie. Arginina jest w ampułkach od Vichy Dercos Aminexil Clinical 5 - zakupiłam i stosuję już kilka tygodni i przyznaję zaczynami widzieć poprawę. 

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

Mam ten sam problem :(

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

Mi Trycholog poleciła wzmocnić cebulki włosów i krążenie na skórze głowy i najlepsze są ampułki z argininą, która to stymuluje mikrokrążenie. Arginina jest w ampułkach od Vichy Dercos Aminexil Clinical 5 - zakupiłam i stosuję już kilka tygodni i przyznaję zaczynami widzieć poprawę. 

2017-02-20 21:31:33 autor Marisol

 

Może wypróbuję

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

na pewno nie cieniuj włosów, to nie pomaga, warto pomyśleć nad refleksami oraz zastosuj kosmetyki ktore podnosza włosy u nasady i na pewno wypróbuj sposób suszenia z usunięto reklamę!, który sprawi, że Twoje włosy będą gładkie, miękkie :)

nienakladaj masci konskiej na skore glowy, jakim trzeba byc desperatem zeby to robic...

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

mi bardzo pomógł Szampon Kerastase Densifique

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

na cienkie włosy hennowanie a na wypadanie suplementy i wcierki, to wystarczy;)

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

Vichy Dercos z aminexilem dla kobiet, biotyna w dawce 5mg dziennie i olej z wiesiołka (najlepszy i najtańszy polski Gal) w dawce 3x2 kapsułki. Na pewno pomoże ;)

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

używaj suchego szamponu

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: