Balsamy a cellulit - co kupić?

  • 2015-05-07, o 01:17
  • 157
  • 54 606
  • 97
  • 105

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

piling pilingiem, jak to mówia dobry piling poprawia samopoczucie, a cos innego? prosiłam, zeby ktoś przybliżył ten bigup, hellou? jest tu ktoś?

Lukka

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Lucyna1978 to jest pierwszy na naszym rynku suplement na podniesienie pośladkow, były suplementy na push up biustu, teraz są na pośladki, mi jak na razie znikł cellulit i mam jędrniejsze ciało, push up nie zauważyłam (talk)

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Fajny jest peeling z kawy. Dam Wam przepis, sprawdziłam jest fajny.

Fusy kawy + troszkę oleju ( arganowy, ale może być jakikolwiek nawt jadalny ) + troszkę cukru. 

Wszystko wymieszać i wcierać w całe ciało po uprzednim umyciu. splukać i same zobaczycie ;)

Ja stosuję dwa razy w tygodniu jak mi się uzbierają fusy kawy ;)

 

 

Ale dobre też są preparaty gotowe z cynamonem. Podam Wam nazwę następnym razem jeśli ktoś będzie zainteresowany

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Lucyna1978 to jest pierwszy na naszym rynku suplement na podniesienie pośladkow, były suplementy na push up biustu, teraz są na pośladki, mi jak na razie znikł cellulit i mam jędrniejsze ciało, push up nie zauważyłam (talk)

2017-03-07 21:34:16 autor onaa

moze jeszcze za wczesnie? ;), a tak serio, to sporo sie pojawiło pozytywnych opini o BigUp, też sie zdecydowałam, zwłaszcza dzieki Tobie, fajnie, ze podesłałaś na priv mi zdjecia, dzieki temu wiem że jednak BigUp działa jak powinien

Lukka

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Lucyna1978 to jest pierwszy na naszym rynku suplement na podniesienie pośladkow, były suplementy na push up biustu, teraz są na pośladki, mi jak na razie znikł cellulit i mam jędrniejsze ciało, push up nie zauważyłam (talk)

2017-03-07 21:34:16 autor onaa

moze jeszcze za wczesnie? ;), a tak serio, to sporo sie pojawiło pozytywnych opini o BigUp, też sie zdecydowałam, zwłaszcza dzieki Tobie, fajnie, ze podesłałaś na priv mi zdjecia, dzieki temu wiem że jednak BigUp działa jak powinien

2017-03-14 13:32:05 autor Lucyna1978

 

tylko wiesz, tak jak pisałyśmy, masz wywalić te foty :) a co do bigup to faktycznie coraz głośniej w necie, może dlatego że to zupełna nowość, u mnie zastępuje wszelkie kremy wyszczuplające, jak dla mnie to nr.1 na cellulit, wiem że brzmię jak najtańsza reklama :)

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Zaciekawił mnie strasznie ten suplement BigUp!(h)

K.K.

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

U mnie dobrze sprawdził się Cellu Lift Efektimy. Fajne efekty za niską cenę, z łatwością jeden z ulubionych kosmetyków.

Raczej balsam nie da rady....

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

to chyba jasne, ale róznicę widac i to bardzo :D

Lukka

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Raczej balsam nie da rady....
2017-03-20 15:00:51 autor

zgadza się bo używałam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: