wyprzedaż ZARA

  • 2015-12-17, o 18:23
  • 40
  • 11 143
  • 29
  • 33

Kocham wyprzedaże, w szczególności w Zarze gdyż jest to moja ulubiona sieciówka:)

Re: wyprzedaż ZARA

Kocham wyprzedaże, w szczególności w Zarze gdyż jest to moja ulubiona sieciówka:)
2016-10-18 15:09:19 autor naxx

 

Ja tak samo:)

Re: wyprzedaż ZARA

Cześć.

Jedyna sieciówka ze smakiem i klasą to Zara:).

Pozdrawiam.

Re: wyprzedaż ZARA

Kocham wyprzedaże, w szczególności w Zarze gdyż jest to moja ulubiona sieciówka:)
2016-10-18 15:09:19 autor naxx

 

Moja tez:)

ja lubię także ten sklep, a na podobne ubrania trafiam w innych sklepach on line. lubię czekać na kuriera i lubię ten moment jak otwieram tę paczkę :) Zakupy on line oszczędzają sporo mojego czasu.

Re: wyprzedaż ZARA

wolę kupować rzeczy na wyprzedażach w okresie rabatów.

Re: wyprzedaż ZARA

ja ostatnio dużo kupuję przez interweet, jest większy wybór niż u mnie w mieście. Koleżanka poleciła mi też sklep goodlookin, kupiłam sukienkę i fajna jakościowo, rozmiar taki jak w tabeli więc i tam będę częściej zaglądać tak jak do sieciówek online,

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: wyprzedaż ZARA

kiedy teraz zaczną się w wyprzedarze w sklepie zara? wie ktoś?

Re: wyprzedaż ZARA

ja ostatnio dużo kupuję przez interweet, jest większy wybór niż u mnie w mieście. Koleżanka poleciła mi też sklep goodlookin, kupiłam sukienkę i fajna jakościowo, rozmiar taki jak w tabeli więc i tam będę częściej zaglądać tak jak do sieciówek online,

2017-03-21 10:39:36 autor gabryśka

tez znam ten sklep i tez tam zamawiam, jakosc jest ok i przede wszstkim ubrania są inne niz w sieciówkach, bo w kazdym sklepie jest to samo.

Re: wyprzedaż ZARA

już powoli zaczynają się przeceny i online i innych sklepach, powoli szukam perełek za niską cenę.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: