Balasmy i olejki do ciała

  • 2015-03-20, o 09:05
  • 131
  • 45 212
  • 91
  • 105

Re: Balasmy i olejki do ciała

najbardziej lubię olej kokosowy. lubie go używać na koncówki włosów ale też do ciała

2016-10-24 08:19:55 autor jolanta77

zgadzam się i potwierdzam:)

Re: Balasmy i olejki do ciała

To prawda, olejek kokosowy dobrze nawilża, tak smo arganowy. Staram się używać ich regularnie, wtedy moja skóra jest naprawdę dobrze nawilżona. Teraz używam kremowego serum do ciała z bielendy, nawilżającego, nie odstaje od zwykłych balsamów, np. neutrogeny. Używam już jakiś czas i widzę poprawę stanu mojej skóry 

Re: Balasmy i olejki do ciała

najbardziej lubię olej kokosowy. lubie go używać na koncówki włosów ale też do ciała

2016-10-24 08:19:55 autor jolanta77

zgadzam się i potwierdzam:)

2016-10-24 20:29:34 autor jax

ja używam i do ciała, i na twarz, ulubiony :)

Re: Balasmy i olejki do ciała

To prawda, olejek kokosowy dobrze nawilża, tak smo arganowy. Staram się używać ich regularnie, wtedy moja skóra jest naprawdę dobrze nawilżona. Teraz używam kremowego serum do ciała z bielendy, nawilżającego, nie odstaje od zwykłych balsamów, np. neutrogeny. Używam już jakiś czas i widzę poprawę stanu mojej skóry 

2016-11-05 19:39:48 autor Patrycja91

 

Dokładnie:) Olej kokosowy działa cuda!

Re: Balasmy i olejki do ciała

Jeszcze ostatnio odkryłam bardzo fajne masełko do ciała, z serii vegan friendly. Mam takie kokosowe, dobrze nawilża i ujędrnia ciało. Zawiera tylko naturalne składniki, pochodzenia roślinnego, mam wrażliwą skórę i nic mnie nie uczula

Re: Balasmy i olejki do ciała

Ja kiedyś w Glamour wyczytałam coś o olejku z Repechage. Strasznie polecali, ale w sumie to zapomniałam o tym. :D Dopiero całkiem niedano sobie przypomniałam o nim i zamówiłam, bo akurat w promocji mają. Wciąż jest nieco droższy niż typowe olejki, ale zdecydowanie lepszy od wszystkich, które kiedykolwiek używałam.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Balasmy i olejki do ciała

Olej kokosowy najlepszy!

Re: Balasmy i olejki do ciała

Jeśli chodzi o olejki to u mnie numerem jeden jest Alqvimia. Cudowne olejki dla każdego, dla każdej skóry i na każdą okazję. Moje ulubione to nawilżające i relaksujące.

Re: Balasmy i olejki do ciała

bardzo polecam Dove Intensywne odżywianie Krem - masło do ciała

Re: Balasmy i olejki do ciała

Na doskonały balsam do ciała trafiłam we Floslek. Idealny na moją cerę z notorycznymi problemami naczynkowymi.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: