Żele pod prysznic

  • 2016-04-13, o 21:30
  • 86
  • 28 258
  • 45
  • 50

Re: Żele pod prysznic

Używam musu z nivea, który dodatkowo nawilża i wygładza skórę;)

Re: Żele pod prysznic

Cudowne są żele owocowe z Floslek, pachną przez kolejne godziny!

Re: Żele pod prysznic

Mam z avonu i tez jest całkiem okej;)

Re: Żele pod prysznic

Fajnie owocowe żele ma Floslek, pięknie działają i długo utrzymują zapach.

Re: Żele pod prysznic

lubię żele pod prysznic Nivea

Re: Żele pod prysznic

Ja tam zawsze idę za węchem, po prostu sprawdzam w sklepie i co mi akurat podchodzi, to kupuję. Ostatnio tak podszedł mi olejek Le Petit Marseillais z kwiatem pomaranczy - taki fajnie pobudzający jednocześnie i ładnie nawilżający skórę, aż nie trzeba się smarować czymś dodatkowo po prysznicu czy kąpieli http://www.le-petit-marseillais.pl/zele-pod-prysznic/le-petit-marseillais-pielegnujacy-olejek-pod-prysznic-olejek-arganowy-i-kwiat. 

Re: Żele pod prysznic

Niestety, ale żele z Avonu mi osobiście kompletnie nie przypadly do gustu bo poza zapachem ( który zresztą i tak jest krótkotrwały) ich jakość stoi na niskim poziomie, wolę dołożyć a wybrać naprawdę dobry i skuteczny żel lub 2w1- żel z balsamem do ciała pod prysznic. 

Re: Żele pod prysznic

Niedawno pojawiły się w sprzedaży pianki pod prysznic z Dove, w 3 albo 4 zapach dostępne w rossmannie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Żele pod prysznic

Właśnie skończyłam żel z nivea i czeka na mnie Dove ;)

Re: Żele pod prysznic

JA LUBIĘ PALMOLIVE ALE KUPIONE W NIEMCZECH. NIESTETY TE KUPIONE W POLSCE I PRODUKOWANE NA POLSKĘ SĄ WZGLĘDNEJ JAKOŚCI ;(. PORÓWNYWAŁAM DWA TAKIE SAME POLSKI I NIEMIECKI. rÓZNIŁY SIĘ KONSYSTENCJĄ I INTENSYWNOŚCIĄ ZAPACHU.  I TO BARDZO. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: