Jak się odchudzać zdrowo?

  • 2011-11-01, o 17:39
  • 219
  • 101 050
  • 121
  • 157

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Odpowiednia dieta dla ciebie :)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Dietetyk pomoze :)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Zbilansowana dieta + ćwiczenia :)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Dietetyk to będzie najlepsza opcja:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Udaj sie do dietetyka obowiązkowo :)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

zdrowe odchudzanie, to zmiana diety na jak najmniej przetworzoną, w której podstawa to warzywa i białko, do tego ruch odpowiedni do zapotrzebowania, i suplementy ale te naturalne bez dziwnych dodatków

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Zdrowe odchudzanie to przede wszystkim dieta plus nasza aktywność fizyczna, ruch i systematyczny trening bez którego ani rusz. W przypadku jaki opisujesz również polecam wizytę u dietetyka, który pomoze w ułożeniu optymalnego jadłospisu do efektu jaki chesz uzyskać.

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

prawidłowe odżywianie. Innych przepisów nie ma.

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Odpowiednia dieta :)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Jak chcesz się odchudzac zdrowo i nie mieć zadnych problemów,, którepotem moga sięodbić na Twoim zdrowiu , to najepiej skonsultowac si z jakąś kompetentną osoba , która się tym zajmuje . Ja np mam teraz trenera personalnego ( mogłam sobie na niego pozwolić ) , panią Katarzyne Gryko , która zdobyła tytuł Absolutnej Mistrzyni Polski Bikini Fitness. Obecnie pracuje w jednej z siłowni w Białymstoku. W kazdym razie , anjpierw miałam konsultacje , potem badania . I po tym wszytskim ta pai ułożyła mi Jadłospis treningowy oraz plan teningowy . Wczesniej niesttey miałam problemżeby schudnąć , a to wsyztsko przez to ,ze raz - nieregularnie jadłam ( mogłam nic nie jeść przez cały dzien i potem napad na wieczór ) albo non stop podjadałam . A tak przynajmniej schudłam juz 2 kg 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: