Kurs wizażu- Warszawa

  • 2016-01-24, o 21:51
  • 8
  • 3 713
  • 12
  • 3

Kurs wizażu- Warszawa

Chce zrobić kurs wizażu. Czy któraś z Was mogłaby mi polecić jakiś konkretny w Warszawie? (blush)

Re: Kurs wizażu- Warszawa

nigdy nie interesowały mnie takie kursy

Re: Kurs wizażu- Warszawa

Niestety nie pomoge

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kurs wizażu- Warszawa

podobno lepiej wybrać sie na kurs inwidualny niż grupowy 

Re: Kurs wizażu- Warszawa

Dobre opinie czytałam o pro make up academy :)

Re: Kurs wizażu- Warszawa

W Beauty lux cię przygotują. Pewnie że pracy i nauki całe mnóstwo, ale o tak naprawdę zdecydowanie najłatwiejsza metoda na dojście do tego zawodu. Wszystko zrobiłam szkoleniami - przy zdrowym podejściu daje to naprawdę genialne efekty.

Re: Kurs wizażu- Warszawa

Akurat tam przerabiałam kilka szkoleń w ciągu kilku lat i rzeczywiście za każdym razem wyglądało to naprawdę świetnie.

Przyznam, że nawet nie sądziłam, że efekt będzie aż tak dobry. Ja nie skończyłam żadnej szkoły kosmetycznej, a tym bardziej studiów ;-)

Re: Kurs wizażu- Warszawa

Co do wizażu to Akademia Good Look w Warszawie jest na prawdę dobra, Pierw byłam u nich na tym krótkim kursie 16 godzinny. Dziewczyny tak mnie zaraziły energią i pasją że wybieram się na ich kurs Wizażu Master Pro. Zaczyna się 8 grudnia więc da sie jeszcze zapisać

Re: Kurs wizażu- Warszawa

W Warszawie najlepsze kursy wizażu organizuje Beauty Lux. Taki zawodowy kurs u nich trwa 120 godzin. Ja taki odbyłam. Grupa była mała - 4 dziewczyny więc nauczyć się można naprawdę duzo. Mega dużo praktyki. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: