Jak często się depilować/golić ?

  • 2013-09-27, o 22:56
  • 116
  • 55 973
  • 72
  • 96

Re: Jak często się depilować/golić ?

Jak często tego potrzebujesz:)

Re: Jak często się depilować/golić ?

Maszynką golę nogi co dwa dni, codziennie raz na jakiś czas ale goląc takie krótkie włoski robią się rany.. Depilatora używam raz na miesiąc

Re: Jak często się depilować/golić ?

Sama powinnaś wiedzieć co ile tego potrzebujesz (wasntme)

Re: Jak często się depilować/golić ?

Myślę że sama wiesz najlepiej:)

Re: Jak często się depilować/golić ?

Ja golę nogi głównie maszynką, niestety włoski wrastają i tworzą się podrażnienia, dlatego nie powinno się golić codziennie. Jeżeli chodzi o kremy czy depilator to można się golić trochę rzadziej, bo włoski odrastają rzadziej i są słabsze... Ale to kwestia indywidualna 

Re: Jak często się depilować/golić ?

używam depilację razy w tygodniu

Re: Jak często się depilować/golić ?

Sama powinnaś wiedzieć co ile tego potrzebujesz (wasntme)

2017-02-28 17:06:25 autor lucja1996

dokładnie

Re: Jak często się depilować/golić ?

To zdecydowanie indywidualna kwestia, aczkolwiek powiem Wam że warto sięgnać po depilację laserową gdzie po kilku zabiegach zapominamy o problemie odrastajacych włosków, mamy zwyczajnie spokój i możemy o tym zapomnieć :) Może jest to droższa, ale za to najlepsza z możliwych opcji jakie znam :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak często się depilować/golić ?

Każda z nas ma inaczej, więc myślę podobnie jak moje przedmówczynie, że jest to kwestia idnywidualna :)

Re: Jak często się depilować/golić ?

Maszynką co dwa dni, depilatorem raz na dwa/trzy tygodnie, a kremem do depilacji co 5-6 dni, ale wąsik tez depiluje kremem i wystarcza raz na tydzień, tylko trzeba uważać aby dobrać taki krem do depilacji, który nie spowoduje podrażnień, ale usunie dokładnie wszystkie włoski.Tak szeroko reklamowany Veet się niestety u mnie nie sprawdził, kupiłam Bielendę z olejkiem różanym i jest ok, nadaje się nawet do głębokiego bikini.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: