Vitapil na wypadające włosy

  • 2015-11-10, o 19:46
  • 71
  • 28 719
  • 51
  • 54

Re: Vitapil na wypadające włosy

Trzeba próbować różnych sposobów, ja stosowałam tabletki na wzmocnienie i porost włósów, ale efekty były takie sobie. W aptece farmaceutka poleciła mi wypróbować ampułek Vichy Dercos Aminexil Clinical 5 i muszę powiedzieć, że chyba najlepsza rzecz ever jaka do tej pory pomogła na wzmocnienie moich włosów, jeszcze nie skończyłam kuracji, a efekty sa już widoczne gołym okiem. Stosował ktoś z Was może te ampułki? 

Re: Vitapil na wypadające włosy

Ja nie stosowałam niestety :(

Re: Vitapil na wypadające włosy

nie stosowałam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Vitapil na wypadające włosy

Nie stosowałam, ale muszę poczytać, bo niestety pojawił się u mnie problem wypadających włosów :)

zmień dietę!

Re: Vitapil na wypadające włosy

Zdrowa dieta i olej z wiesiołka, który można kupić w aptece (polecama polskiego Gal'a) zahamują wypadanie włosów na 99%. Jeżeli ten stan nie ma związku z jakimikolwiek chorobami, to w/w sposoby na pewno pomogą. 

Re: Vitapil na wypadające włosy

Mnie tabletki vitapil+biotyna pomogły na wypadajace włosy

rzuć okiem na ten wpis http://jeilliebean.pl/jak-przyspieszyc-porost-wlosow/ autorka pisze o sposobach na porost włosów, ale ja od ponad miesiaca stosuje się do tych rad (mam problemy z tarczycą i mocno wypadają mi włosy) i mam wysyp baby hair ;)

Re: Vitapil na wypadające włosy

Profesjonaly lotion Vitapil to chyba nowy produkt. Czy któraś z was już go testowała?? Moja koleżanka bardzo sobie chwali, mówi że wyrosło jej dużo nowych włosów, a te co już są zrobiły się grubsze i zdrowsze.

Kasandra Sterko

Re: Vitapil na wypadające włosy

Ja mogę polecić Revalid i Biotebal. Po Revalidzie miałam również piękne paznokcie. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: