maść/krem na pryszcze

  • 2016-11-24, o 14:51
  • 96
  • 21 435
  • 69
  • 72

Re: maść/krem na pryszcze

Maść cynkowa :)

Re: maść/krem na pryszcze

Dobra jest maść cynkowa i punktowy korektor niedoskonałości od Bielendy Insta Perfect, ponieważ zawiera kwasy migdałowy i salicylowy, które działają antybakteryjnie i przyspieszają proces gojenia.

Re: maść/krem na pryszcze

Tormentiol

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: maść/krem na pryszcze

Kiedyś używałam maści cunkowej i pomagała :)

Re: maść/krem na pryszcze

Tormentiol jest genialny:)

Re: maść/krem na pryszcze

Używajcie systematycznie aplikatora na wypryski HB - nie wiem czy to kwestia naturalności, czy innych kwestii, ale zdecydowanie sytuację odmienia. Tak to wyglądało u mnie i raczej u większości będzie podobnie. Cerę udało się totalnie odmienić bez stosowania żadnych cudownych metod, wyłącznie podstawami. Nie było na niej śladów, zaczerwienień - jest w porządku. A u was?

Re: maść/krem na pryszcze

La Roche Posay - Effaclar

Re: maść/krem na pryszcze

A co polecicie na nawilzenie cery po kuracji? Masc cynkowa bardzo mnie wysuszyla :(

Re: maść/krem na pryszcze

O matko dziewczyny nie polecam wam maści z witaminą A. Skuszona pozytywnymi opiniami postanowiłam sobie ją kupić i to był wielki błąd. Maść może i dla niektórych jest fajna jednak w przypadku mojej cery okazała się zupelnie nieskuteczna :(  Zapychała i mialam po niej ow iele wiecej wyprysków. Potem wczytałam sie w sklad i zobaczyłam ze ma w nim.... wazelinę :( 

 

Wróciłam do Sevolium. Żaluję trochę,że przestałam używać to serum Fajnie wyleczyło moją twarz i jakbym wiedziała,że krem z witaminą a zrobi mi na niej taka masakrę to w życiu bym go nie stosował.a

Re: maść/krem na pryszcze

Ja się z pryszczami męczyłam 10 lat. Miałam tego pełno również na plecach. Niestety nic nie pomogło nawet antybiotyki. Uratował mnie sposób z octem chrzanowym! więcej info tutaj http://www.ziola-na-zdrowie.pl/2017/03/zioa-na-tradzik-domowe-sposoby.html (może Wam tez pomoże czego wam życze bo wiem co przechodzicie :( )  

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: