Wybielanie zębów

  • 2016-12-17, o 14:33
  • 22
  • 7 632
  • 20
  • 16

Re: Wybielanie zębów

Wybielanie zębów nie jest szkodliwe pod warunkiem, że robi się je w gabinetach stomatologicznych. wybielaniem zajmują się higienistki stomatologiczne.

można wybielać na dwa sposoby.

Jeśli ktoś jest zainteresowany napiszę więcej na ten temat, jakimi środkami itp..

Re: Wybielanie zębów

Wybielanie zębów nie jest szkodliwe pod warunkiem, że robi się je w gabinetach stomatologicznych. wybielaniem zajmują się higienistki stomatologiczne.

można wybielać na dwa sposoby.

Jeśli ktoś jest zainteresowany napiszę więcej na ten temat, jakimi środkami itp..

2017-01-21 15:28:05 autor mtigra

 

a jaki jest koszt takiego wybielania ?

Re: Wybielanie zębów

Wybielanie zębów nie jest szkodliwe pod warunkiem, że robi się je w gabinetach stomatologicznych. wybielaniem zajmują się higienistki stomatologiczne.

można wybielać na dwa sposoby.

Jeśli ktoś jest zainteresowany napiszę więcej na ten temat, jakimi środkami itp..

2017-01-21 15:28:05 autor mtigra

 

Zgadzam się

Re: Wybielanie zębów

Wybielanie zębów nie jest szkodliwe pod warunkiem, że robi się je w gabinetach stomatologicznych. wybielaniem zajmują się higienistki stomatologiczne.

można wybielać na dwa sposoby.

Jeśli ktoś jest zainteresowany napiszę więcej na ten temat, jakimi środkami itp..

2017-01-21 15:28:05 autor mtigra

 

a jaki jest koszt takiego wybielania ?
2017-01-29 10:57:21 autor wiesia

 

Też jestem tego ciekawa

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wybielanie zębów

Są dwa sposoby w gabinecie

1. wybielanie nakładkowe. Robi się wyciski masą alginatową, pacejnt dostaje płytki ( w sumie na zawsze ;)) plus 4 strzykawki żelu wybielającego. Żelu wystarcza na pełne wybielenie czyli 3 strzykawki. jedna strzykawka zostaje na odświeżenie uśmiechu, nie szybciej jak za pół roku.

Efekt super. Ceny wahają się różnie ale średnio koszt takiego wybielania to 600 zł- komplet.

moim zdaniem ta metoda jest najlepsza, pacjent sam reguluje szybkość wybielania czyli czas w jakim sobie wybieli zęby.

2, Metoda lampą koszt 700 zł. zęby zostają wybielone w ciągu 1 godziny, ale moc żelu jest bardzo wysoka i wiadomo metoda ta z tego względu jest bardziej inwazyjna.

prosze pytac dalej to odpowiem na pytania :D

Re: Wybielanie zębów

Są dwa sposoby w gabinecie

1. wybielanie nakładkowe. Robi się wyciski masą alginatową, pacejnt dostaje płytki ( w sumie na zawsze ;)) plus 4 strzykawki żelu wybielającego. Żelu wystarcza na pełne wybielenie czyli 3 strzykawki. jedna strzykawka zostaje na odświeżenie uśmiechu, nie szybciej jak za pół roku.

Efekt super. Ceny wahają się różnie ale średnio koszt takiego wybielania to 600 zł- komplet.

moim zdaniem ta metoda jest najlepsza, pacjent sam reguluje szybkość wybielania czyli czas w jakim sobie wybieli zęby.

2, Metoda lampą koszt 700 zł. zęby zostają wybielone w ciągu 1 godziny, ale moc żelu jest bardzo wysoka i wiadomo metoda ta z tego względu jest bardziej inwazyjna.

prosze pytac dalej to odpowiem na pytania :D

2017-02-05 18:12:25 autor mtigra

 

chyba bardziej zainteresowała mnie ta pierwsza metoda. a czy trzeba spełnić jakieś warunki szczególne ? np. miec wszystkie jasne plomby ?

Re: Wybielanie zębów

Trzeba mieć tylko wyczyszczone zęby  scalig+ piaskowanie, dobrze jest też położyć lakier . Zrobi to każada hig. stomatologiczna jeśli jest w gabinecie.

Plomby wymienia się po wybielanie, ponieważ one nie ulegają wybieleniu.

Re: Wybielanie zębów

Trzeba mieć tylko wyczyszczone zęby  scalig+ piaskowanie, dobrze jest też położyć lakier . Zrobi to każada hig. stomatologiczna jeśli jest w gabinecie.

Plomby wymienia się po wybielanie, ponieważ one nie ulegają wybieleniu.

2017-02-07 22:24:03 autor mtigra

dziękuje za odpowiedz. kto wie może się zdecyduje :)

Re: Wybielanie zębów

warto ;) 

Re: Wybielanie zębów

Ja wybielałam dwa razy w gabinecie,najpier preparatem dr martin schwarz expert 38,a potem expert 20.Teraz mam uśmiech który onieśmiela.Mam nadzieję,że nastepnę wybielanie dopiero za dwa lata.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: