Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

  • 2012-03-08, o 22:02
  • 121
  • 72 322
  • 51
  • 65

Elmex

Ja od jakiegoś czasu szukałam czegoś na nawracjące problemy z zębami i wreszcie mam sprawdzony płyn do płukania jamy ustnej firmy kin. Gingival się nazywa i mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim!!!

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Pojscie do dentysty, on doradzi ci najlepiej:)

Normalnie zmieniasz szczoteczkę na miękką, robisz to co kilka miesięcy, dalej wprowadzasz pastę ajona i tego wszystkiego się trzymasz. W kilka dni będzie lepiej, a po tygodniach idealnie. Problem u mnie nie wracał.

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Mi dentysta polecal elmex i faktycznie są w ciut lepszej kondycji, ale może dlatego że używam jej dopiero króciutko:)

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Mam polecam szczoteczkę soniczną i pastę Paradontax.

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Myślę że dentysta będzie wiedział:)

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Myślę że dentysta będzie wiedział:)
2017-02-26 12:06:11 autor ohrecs

dokładnie

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

Najlepiej wybrać się do prawidziwego fachowcy i skonsultować kwestię zębów oraz dziąseł. Ja polecam Klinikę Stomatologiczną Platinum Dent w Kielcach, już od długie czasu jestem ich pacjentką i jestem bardzo zadowolona. Zawsze dobrze doradzą jak zadbać o zęby, a zabiegi są bezbolesne i skuteczne, uważam więc- że warto...  Dla zainteresowanych pozostawiam namiary: nr tel firmy: usunięto reklamę

Re: Najlepszy spsosob,produkt na problemy z dziaslami?

w aptekach są żele na zapalenia dziąseł, pomagają też w otarciach i skaleczeniach. można też plukać jamę ustną ziołami do tego przeznaczonymi albo specjalnymi płynami.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: