Zakupy w sieci - plus i minusy ??

  • 2016-01-14, o 21:38
  • 90
  • 30 791
  • 67
  • 74

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

Osoby mieszkające w małych miastach mają dużo większy wybór i nie musza jeździć kilometrami do galerii

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

Plusem na pewno jest większy wybór (nawet jeśli mieszka się w dużym mieście, to nie zawsze wszystko można znaleźć) i oczywiście wygoda. Minusem jak dla mnie przynajmniej brak możliwości dotknięcia, przymierzenia produktu.

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

nic złego w sieciowych sklepach nie widzę

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

Można kupić taniej + często są różne rabaty:)

o też tam zamawiam! Lubię on line kupować, zawsze przeglądam sobie jak ubrania na modelkach... a poźniej czekam na przesyłkę, a jak juz kurier ją dostarcza jestem szczęśliwą posiadaczką perełek.

Ja przez internet kupowałam odziez reklamową dla mojej firmy http://szyjemyreklamowe.pl/ :). Plusem jest to, że zamówienie składa się szybko, robi się projekt w generatorze, zamawiasz to, co chcesz. W rzeczywistości, gdy pytałam w wielu firmach szyjacych odziez reklamową, nie do konca rozumiano moją wizję, proponowano zwykłe t-shirty średniej jakości itd. Przez internet tworzymy to, co na pewno chcemy :)

ja nie widzę minusów.. przeciez wiesz co kupujesz, sprawdzasz rozmiar... na goodlookin jak zamawiam to zwroty są bezproblemowe.

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

Nie zawsze produkt jest zgodny z opisem ale za to większy wybór :)

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

ja kupuję ze znanych mi już sklepów i nie mam ani ze zwrotem problemu ani z wymianą. Najgorzej jak się kupuje pierwszy raz.

Re: Zakupy w sieci - plus i minusy ??

plusy już zostały wyżej wymienione, a minusów nie widzę żadnych

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: