ładna opalenizna

  • 2011-06-24, o 16:53
  • 48
  • 22 419
  • 31
  • 33

Re: ładna opalenizna

Ja lubię tą naturalną opaleniznę, najlepiej łapać słońce na wakacjach :) z kremów w zeszłe lato używałam serii Bikini, kremu do twrazy z filtrem 50 i olejku do ciała, nic się nie spaliłam

Re: ładna opalenizna

No teraz to już można się w końcu bawić w opaleniniznę:) na dworze ładnie ponad 20 stopni oby tak dłużej.

Jak zawsze uważam na czas, by nie leżeć zbyt długo i broń Boże nie zasnąć.

Re: ładna opalenizna

Ja lubię tą naturalną opaleniznę, najlepiej łapać słońce na wakacjach :) z kremów w zeszłe lato używałam serii Bikini, kremu do twrazy z filtrem 50 i olejku do ciała, nic się nie spaliłam

2016-05-09 01:29:59 autor Patrycja91

Ta seria kosmetyków do opalania towarzyszyła mi przez całe ubiegłoroczne lato. Do ciała używałam mleczka dla dzieci, bo nad Morze Śródziemne chciałam miec filtr 50, do twarzy też 50. I rzeczywiście skóra nie uległa poparzeniu, miałam ładną, zdrowa opaleniznę.

Re: ładna opalenizna

Oprócz zwykłych kremów do opalania używam jeszcze czasem w lato pianki brązujcej Magic bronze bielendy. Fajnie opala i równomiernie się rozprowadza, do tego nie zostawia smug i zacieków. Nie śmierdzi

Re: ładna opalenizna

lubie olejki z ziaji tez nadaja delikatnego koloru, ale ja jestem bardzo bardzo blada

Re: ładna opalenizna

A czy te olejki pomogą? Moim zdaniem jedynie chwilowo i miejscowo, działają podobnie jak balsam brązujący, który też można śmiało tutaj polecić. Z kosmetyków jak i solarium- trzeba korzystać rozsądnie aby utrzymać efekt ładnej opalenizny, szczególnie podczas zimyi jesieni.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: ładna opalenizna

lubie olejki z ziaji tez nadaja delikatnego koloru, ale ja jestem bardzo bardzo blada

2016-06-20 17:42:09 autor werajanczuk

Tez je bardzo lubie:)

Re: ładna opalenizna

Ja ostatnio uzywam musu samoopalającego St. Moriz i muszę przyznać, że z tych kosmetyków, które dotąd używałam sprawdza się najlepiej. Nie miałam problemu z nakładaniem, a opalenizna wyszła równa i bardzo naturalna, co w przypadku mojej bladej cery ciężko osiągnąć.

Re: ładna opalenizna

Przy olejku karotenowym HB moja opalenizna wyglądała naprawdę super. W sumie to nigdy nie byłam przekonana do uzyskiwania sztucznej opalenizny, ale cóż powiedzieć - tutaj ona wygląda naprawdę naturalnie. Oczywiście trzeba też umieć jakoś sensownie, równomiernie to wklepać, ale zakładam,że raczej żadne z was nie będzie miało z tym problemów.

Re: ładna opalenizna

Naturalna opalenizna jest najładniejsza:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: