Odcień podkładu

  • 2016-04-19, o 23:21
  • 10
  • 5 021
  • 9
  • 9

Odcień podkładu

Jeżeli teraz używam podkładu loreal true match odcień 2N Vanilla, to jaki odcień będzie dla mnie odpowiedni z Bourjois healthy mix? :) Pomożecie?

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Odcień podkładu

Pod względem jasności koloru pasował będzie HM 52, podkłady Bourjois mają jednak bardziej żółtą pigmentację i różnią się trochę odcieniem. L'Oreal jest bardziej brzoskwiniowy :)

Re: Odcień podkładu

Dziękuję za pomoc :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Odcień podkładu

a na mojej cerze loreal jest bardziej żółty niż bourjois

Re: Odcień podkładu

Zdecydowanie nr 52

Re: Odcień podkładu

Potwierdzam :) Kupiłam nr 52 i jest idealny. Nawet lepszy niż ten z loreala bo przynajmniej jest naturalny efekt. Jedyny minus to, że mógłby być bardziej kryjący

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Odcień podkładu

52 numerek :)

Re: Odcień podkładu

Potwierdzam :) Kupiłam nr 52 i jest idealny. Nawet lepszy niż ten z loreala bo przynajmniej jest naturalny efekt. Jedyny minus to, że mógłby być bardziej kryjący

2017-02-21 21:56:08 autor klaudusia0807

Zgadzam sie, ale ogolnie tez bourjois ma bardziej zolty pigment a Loreal neutralny, jak dla mnie za rozowy (sweat)

Re: Odcień podkładu

a na mojej cerze loreal jest bardziej żółty niż bourjois

2016-04-20 18:35:07 autor werajanczuk

Jakim cudem? :| bourjois słynie ogolnie z żółtych pigemntow, miałam dwa podkłady i Loreal nei posiada wcale żółtych także dziwne 

Re: Odcień podkładu

również obstawiam nr 52

Re: Odcień podkładu

też mi się wydaje że 52 :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: