Piperyna a odchudzanie

  • 2016-09-20, o 09:21
  • 28
  • 11 366
  • 22
  • 20

Re: Piperyna a odchudzanie

To jeden z lepszych preparatów na odchudzanie. Ja akurat biorę Piperine Max, co też jest na bazie naturalnej piperyny i z efektów mega jestem zadowolona.

Re: Piperyna a odchudzanie

Nigdy nie słyszałam o tym:o

Re: Piperyna a odchudzanie

brałam ale stwierdziłam że to zwykly pieprz, wolę inne suplementy które naprawdę wspomagają odchudzanie i ujędrniają

Re: Piperyna a odchudzanie

Pierwsze słyszę;o

Re: Piperyna a odchudzanie

Pierwsze słyszę;o
2017-02-14 16:12:32 autor wolks

to spróbuj sobie https://www.piperinemax.pl/ jeśli chcesz się odchudzić przed wiosną. :) Niedużo czasu zostało!

Re: Piperyna a odchudzanie

Piperine max faktycznie jest dobre. Sama jestem w trakcie przyjmowania i po dwóch tygodniach udało mi się zrzucić 6kg przy ćwiczeniach i ograniczeniu słodyczy, ale nie głodzę się ani nic z tych rzeczy. Co do porównania z pieprzem, to może coś w tym jest, ale suplement zawiera wyciąg z pieprzu czyli esencję tego, co nam potrzebne ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Piperyna a odchudzanie

Piperine max faktycznie jest dobre. Sama jestem w trakcie przyjmowania i po dwóch tygodniach udało mi się zrzucić 6kg przy ćwiczeniach i ograniczeniu słodyczy, ale nie głodzę się ani nic z tych rzeczy. Co do porównania z pieprzem, to może coś w tym jest, ale suplement zawiera wyciąg z pieprzu czyli esencję tego, co nam potrzebne ;)

2017-02-19 21:33:16 autor selina88

 

Z tego co ja czytałam, to nawet bez ograniczeń w jedzeniu można podobny efekt osiągnąć. Musisz tylko bardzo pilnować regularności - bo to jest kluczowe. :) 

Re: Piperyna a odchudzanie

Pierwsze słyszę;o
2017-02-14 16:12:32 autor wolks

to spróbuj sobie https://www.piperinemax.pl/ jeśli chcesz się odchudzić przed wiosną. :) Niedużo czasu zostało!

2017-02-17 12:42:51 autor Sandra

 

Może ja też się skusze :)

Re: Piperyna a odchudzanie

nigdy nie słyszałam o Piperine max

Re: Piperyna a odchudzanie

Piperyna jest alkaloidem. Jest słabo rozpuszczalna w wodzie i dobrze rozpuszczalna w alkoholu, chloroformie i eterze. Piperyna ma długą historię stosowania w niektórych rodzajach tradycyjnej medycyny. Głównym zastosowaniem komercyjnym jest nowoczesna medycyna ziołowa. Piperyna może pomóc zwiększyć dostępność kluczowych składników odżywczych. Może być także przydatna do dodatkowych celów, takich jak odchudzanie i zarządzanie stresem.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: