Re: Makijaż na półmetek?

  • 2016-10-03, o 23:08
  • 3
  • 3 580
  • 3
  • 3

Re: Makijaż na półmetek?

Tak jak każda dziewczyna chcę wyglądać pięknie, ale moje "kompetencje makijażowe" są niestety na niskim poziomie :/. Jestem (jasną) szatynką o zielonych oczach i dość wydatnych ustach (które wolałabym podkreślić zamiast oczu, z obawy przed makijażową zbrodnią). Poniżej zamieszczam kreację, w jakiej mam zamiar wystąpić. Głównie proszę o porady dotyczące podkładu/pudru i pomadki.

Cera: mieszana z delikatnymi wypryskami i zaczerwieniami. Szukam czegoś, co przetrwa ze mną wojaże, a jednocześnie nie będzie 'zapychające' i nie stworzy efektu maski

Usta: Na obrazku jest pomadka golden rose longstay 06 (lecz nie jestem całkowicie przekonana, czy 17-latce wypada wystąpić w takim kolorze). Pragnę zaznaczyć, że stawiam na trwałość, gdyż nie lubię biegać co chwilę do łazienki, żeby poprawiać makijaż :).

Re: Makijaż na półmetek?

podklad z Gosh, puder w kompakcie takim kwadratowym z Loreal, u mnie sprawdzone polaczenie, cala studniowke utrzymalo sie na twarzy;) Nie przejmuj sie czy wypada czy nie to polmetek :D kazda dziewczyna pewnie postawi na jakis mocniejszy akcent w swoim makijazu takie czasy teraz :D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaż na półmetek?

Bardzo ładna sukienka. Gdzie kupiłaś?

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Makijaż na półmetek?

Ładniutki jest :) 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: