Jaki krem na zmarszczki??????

  • 2015-12-14, o 22:48
  • 74
  • 22 530
  • 67
  • 64

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

No właśnie sama również nie jestem przekonana do vichy. Jak dla mnie jest to sama reklama . Szczególnie,że przestudiowałam skład i jest naprawdę -  taki sobie. 

Co do tego serum richevon to jest gdzieś stacjonarnie? 

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

każdy a do tego kupić kwas hialuronowy i łączyć z kremem w zagłębieniu dłoni

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

No właśnie sama również nie jestem przekonana do vichy. Jak dla mnie jest to sama reklama . Szczególnie,że przestudiowałam skład i jest naprawdę -  taki sobie. 

Co do tego serum richevon to jest gdzieś stacjonarnie? 

2017-02-14 10:38:32 autor linka

 

Dokładnie..

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Richevon raczej jedynie przez internet . Tak zamawiałąm. A przynajmniej nie widziałam stacjonarnie. A szkdoa. Wiele polskich kosmetyków jest dostępne jedynie przez internet. A takie zagraniczne vichy czy lierac i inne są dostępne stacjonarnie a tak jak tutaj równięz wspominałyście składy są takie se. 

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Ja sie czaje na nowy krem bielendy, neuro glicol z witamina c, ktory ma za zadanie stymulowac produkcje kolagenu spowolniajac proces starzenia, wzmocnic i zregenerowac skore. no i wiadomo, dobrze nawilzy, a to wazne przy walce ze zmarszczkami ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

mogę polecić krem na bazie kwasu hialuronowego

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

kremy są dobre na chwilę, ale nie radzą sobie z większymi zmianami. ja polecałabym raczej dorby gabinet medycyny estetycznej np. usunięto reklamę gdzie zrobią Ci porządny zabieg i bedziesz widziec efekty

obecnie używam Slow Age.

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

jak dla mnie kremy nie dają rady - jednak zabiegi to podstawa i skuteczne działanie. Klinika Miracki ma fajne zabiegi na zmarszczki - parę razy byłam i szczerze mówiąc efekt jest mocno zadowalający!

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

w sumie jeszcze nie używam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: