Jak często się depilować/golić ?

  • 2013-09-27, o 22:56
  • 116
  • 55 978
  • 72
  • 96

Re: Jak często się depilować/golić ?

No ale tu nie ma jakiejś reguły, każda się goli z nas jak potrzebuje. Jedna codziennie inna raz w tygodniu czy dwa razy w tygodniu. Ja własie stosuje ostatnią metode: w środy i soboty najczęściej:)

Re: Jak często się depilować/golić ?

Hm, ja np. miejsca intymne depiluję woskiem co miesiąc. A nogi i pachy- pachy staram sie traktowac woskiem, ale robie to co jakies dwa tygodnie, bo wiadomo ze latem male wloski pod pachami nie wygladaja super do krokiej bluzki. A nogi- zimą, jesienią wosk, a latem maszynka. Nie mam czasu zapuszczac wloskow w upaly :P

Re: Jak często się depilować/golić ?

raz w tygodniu okolo

Re: Jak często się depilować/golić ?

Ja z reguły golę się kilka razy w tygodniu, jeżeli robię to maszynką, przy kremach do depilacji można to robić rzadziej i włoski odrstastają słabsze, co jest zdecydowanie wygodniejsze

Re: Jak często się depilować/golić ?

Muszę się przestawić chyba na kremy bo depilator nie dla mnie a maszynką za szybko odrastają. Polecacie jakieś kremy do depilaci? Ale takie, które nie śmierdzą, bo kiedyś miałam jeden i zanim go użyłam wylądował w koszu bo zapach był nie do zniesienia ;p 

Re: Jak często się depilować/golić ?

Wiesz co a może spróbuj pastą cukrową a do utrwalenia depilacji epilfree? Te zabiegi znacznie przedłużają efekt depilacji.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak często się depilować/golić ?

Maszynka to koszmar, co 2-3 dni. Po depilatorach często wrastały mi włoski. Wosk działa najdłużej, przynajmniej u mnie. @kankinka nie słyszałam o epilfree, co to za zabieg?

idź przez życie z uśmiechem na pięknych ustach!

Re: Jak często się depilować/golić ?

Co 2 dni. 

Re: Jak często się depilować/golić ?

Ja robię to codziennie, inaczej źle się czuję.

Re: Jak często się depilować/golić ?

Kurde a ja mam depilator, ale albo go źle używam albo po prostu włoski strasznie szybko mi odrastają ;/ Oczywiście pierwsze użycie to się darłam z bólu ale już jakoś przywykłam :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: