przesuszenie skóry

  • 2017-01-25, o 00:45
  • 38
  • 13 156
  • 31
  • 30

przesuszenie skóry

Jak zapobiegać przesuszeniu się skóry twarzy? macie jakieś rady? :)

Re: przesuszenie skóry

mi pomaga stosowanie oleku arganowego 

Re: przesuszenie skóry

regularne peelingi i dobry nawilżający krem :) oprócz tego nie polecam używać matujących i długotrwałych podkładów ani pudru, bo to dodatkowo wysusza cerę

Re: przesuszenie skóry

Dobry krem nawilżający 

Re: przesuszenie skóry

mi się udało uratować skórę odstawiając revlon cs, peelingując i mocno nawilżając - na dzień krem nawilżający, na noc odżywczy + butelka wody dziennie.Na plus mam już zdecydowanie mniej niedoskonałości

szaraem

Re: przesuszenie skóry

Ciągle szukam dobrego sposobu

Re: przesuszenie skóry

Co do peelingu to jeszcze mogę sie zgodzić, pdo warunkiem iż będzie on odpowiednio dobrany, natomiast balsam lub zwykły krem zapewni tylko miejscowe nawilżenia, a przecież nam chodzi o efekt długofalowy prawda? Polecam spróbować naturalnych kosmetyków opartych na bazie kolagenu, przyniosą pozytywny efekt.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: przesuszenie skóry

należy stosować nawilżające

Re: przesuszenie skóry

To prawda, że trzeba mocno nawilżać skórę i pamiętać o tym żeby robić to regularnie, wtedy będą najlepsze efekty. Mi pomga balsam neutrogeny albo olejek w kremie do ciała, bielendowy, a mam bardzo suchą skórę 

Re: przesuszenie skóry

bardzo pomaga picie dużej ilości wody, regularne nawilżanie no i peelingi :)

Re: przesuszenie skóry

ja pokochałam renevskin śkóra nawilżona jak u dziecka, masła i balsamy dawały rade ale na krótko, po zimie skóa była nie do odratowania, 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: