Drogie szminki do ust? - warto?

  • 2017-01-19, o 12:50
  • 44
  • 14 873
  • 35
  • 35

Drogie szminki do ust? - warto?

typu mac

Re: Drogie szminki do ust? - warto?

Po pierwsze było takie pytanie nawet wczoraj, a po drugie, uwazam ze tak warto bo akurat jesli chodzi o maca to pomadki maja świetnej jakości :)

Re: Drogie szminki do ust? - warto?

Tak naprawde zależy od szminki:) nie mozna wrzucać wsyztskie do jednego worka, bo tak naprawde niektóre okażą sie naprawde świetne i warte swojej ceny a inne niewypałami, i niestety zawsze tak bedzie :)

Re: Drogie szminki do ust? - warto?

Z maca naprawde warto! :*

Re: Drogie szminki do ust? - warto?

Polecam pomadki od Kylie, maca, Too Faced :)

Re: Drogie szminki do ust? - warto?

Na maca warto (h)

Re: Drogie szminki do ust? - warto?

Jestem bardzo ciekawa tych pomadek z Maca, jeszcze nie próbowałam. A polecicie może jakieś konkretne? bo widzę, że mają kilka rodzai.

Zapraszam na mój blog kosmetyczny: www.marjassi.blogspot.com

Re: Drogie szminki do ust? - warto?

Jestem bardzo ciekawa tych pomadek z Maca, jeszcze nie próbowałam. A polecicie może jakieś konkretne? bo widzę, że mają kilka rodzai.

2017-01-19 20:19:42 autor marjassi

Ja polecam matowe klasyki czyli zwykle lipstick znajdziesz tam różne wersje, czyli np Matte, luste, satin, retro Matte itp. akurat jesli chodzi to zwykle to są te matowe takie kremowe, bardziej taki satynowy Mat, jak maja Golden rose Velvet Matte, tylko oczywiscie Mac to duzo lepsza jakość, nie ma co prownywac :)Uwielbiam kolorek Velvet Teddy oraz honeylove 

Re: Drogie szminki do ust? - warto?

Oczywiście że tak:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Drogie szminki do ust? - warto?

Zależy co ktoś uważa za drogie :D bo droga może być pomadka Lancome za 125zł i w tym przypadku moim zdaniem nie warto. Ale pomadki MAC też tanie nie są, a są genialnej jakości.

Re: Drogie szminki do ust? - warto?

Warto spróbować,.kupić chociaż jedną i sie przekonać

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: