Powiększenie biustu

  • 2012-04-25, o 11:51
  • 269
  • 106 173
  • 107
  • 169

Re: Powiększenie biustu

Mysle ze jesli sie to zrobi u specjalisty to moze wyjsc naprawde ładnie:) 

Re: Powiększenie biustu

Ja osobiście nie zrobiłabym sobie implantów , jakoś tak bałabym się . Ze względu pewnie na sam fakt ,ze  musiałabym sie kroic . Ja powiększałam biust , ale metodą taka bezinwazyjna , a mianowicie był to przeszczep tłuszczu własnego z pośladków do piersi w klinice miracki w warszawie ;) Bardzo dobrze przeprowadzony zabieg . I przede wszytskim nie muszę sie martwić o toczy jakiś implant mi sie przesunie czy nie ;)

Re: Powiększenie biustu

Zanim pójdę do lekarze wyczerpię możliwości kosmetyków. Z czystym sumieniem polecam tu kurację do biustu z Mama Care Efektimy.

Re: Powiększenie biustu

Też nad tym myślę

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Powiększenie biustu

Ja bym sie na to nigdy nie zdecydowała..

Re: Powiększenie biustu

ja robie wszystko zeby zmniejszac, inni powiekszaja:) ech zycie:)

2012-04-25 13:05:53 autor picjafly

Dokładnie, ciekawe jest to, że najczęściej kazdy chce tego ,   czego nie ma...A duży biust nie jest wcale taki suuuper, ale to wiedzą tylko Te, które taki mają. Pozdrawiam.

Re: Powiększenie biustu

a jakie macie zdanie o Klinice Miracki? bo słyszałam ze u nich zabiegi są dobrze robione, fajna opieka i w ogole jest to dobre miejsce. 

Re: Powiększenie biustu

Fajny jest push up Floslek, mi po bliźniaczej ciąży uratował poczucie własnej wartości.

Re: Powiększenie biustu

ja robie wszystko zeby zmniejszac, inni powiekszaja:) ech zycie:)

2012-04-25 13:05:53 autor picjafly

Dokładnie, ciekawe jest to, że najczęściej kazdy chce tego ,   czego nie ma...A duży biust nie jest wcale taki suuuper, ale to wiedzą tylko Te, które taki mają. Pozdrawiam.

2017-01-13 02:25:34 autor Koralin

Duży biust to też problem. Tak jak napisałaś, wiedzą tylko te, które taki mają ;) Nie poddałabym się zmniejszaniu, ale wolałabym mieć kilka rozmiarów mniejszy. 

Re: Powiększenie biustu

u każdej operacji istnieje ryzyko, to trzeba wziąć pod uwagę

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: