Aparat na zęby :)

  • 2017-01-16, o 23:10
  • 42
  • 16 315
  • 35
  • 39

Aparat na zęby :)

Jakie macie doświadczenia w noszeniu aparatu na zębach? :)]:)

Re: Aparat na zęby :)

Miałam jedynie co to aparat na noc (blush) ale to z jakies 5 lat temu ohoho

Re: Aparat na zęby :)

Niestety nie pomogę, ale podbijam :)

Re: Aparat na zęby :)

Nosiłam stały i nie wspominam zbyt miło, dzis jakieś 5 lat po zdjęciu dalej noszę aparat na noc, bo moje zęby chcą wrócić do dawnych czasów :p natury się nie oszuka

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Aparat na zęby :)

Bardzo ważny jest ortodonta. Nosiłam kilka lat temu aparat stały. Aktualnie znów musiałam go założyć, ponieważ poprzednie leczenie nie było dokładne, chociaż zęby są proste, to łuk szedł ku górze i zęby górne miały zbyt obciążone stawy przez to, że nie stykały się z dolną szczęką. Przed wyborem ortodonty polecam więc zapoznać się z opiniami na jego temat :)

Re: Aparat na zęby :)

Miałam jedynie co to aparat na noc (blush) ale to z jakies 5 lat temu ohoho

2017-01-16 23:31:52 autor explosed

 

Też taki nosiłam :D

Re: Aparat na zęby :)

Nałożyłam aparat stały około 2 miesiące temu, na początku trochę zęby bolały i bałam się cokolwiek jeść bo myślałam, że aparat się rozpadnie i tyle z niego będzie. Znajomi i rodzina mówią, że już widać efekty, sama je zauważam :) Mam aparat na górę i dół :) 

Re: Aparat na zęby :)

Ja noszę aparat od ponad 3 lat :) Ostatnio siągnięto mi już dół, a za niedługo ściągam górę :) Szczerze polecam, pomimo tego że to spoor kosztuję to warto :)

Re: Aparat na zęby :)

na szczęście nie musze nosić :)

Re: Aparat na zęby :)

Miałam aparat ale tylko na noc:)

Re: Aparat na zęby :)

W dzieciństwie nosiłam go i było naprawdę warto bo po tygodniu się przyzwyczaja:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: