Cellulit-jak go zwalczyć?

  • 2011-10-22, o 17:45
  • 157
  • 65 275
  • 44
  • 106

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Przede wszystkim ćwiczenia:)
2016-12-20 15:24:26 autor Werxxx

 

Zgadzam się:)

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

ćwiczenia ujędniające, peelingi, banki chinskie

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Przede wszystkim ćwiczenia:)
2016-12-20 15:24:26 autor Werxxx

 

Zgadzam się:)
2016-12-20 17:20:22 autor Netvous

 

Ja tak samo:))

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Serum Vialise. Zlikwidowałam za jego pomocą uporczywy cellulit w okolicach pupy i uda. Miałam guzowatą skórę z dołkami. Obecnie juz tak nie jest, skora jest o wiele bardzije gładka. 

Preparat nie jest tani ale skuteczny. Rozsmarowuje się bardzo przyjemnie. Ładnie pachnie :) 

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Serum Vialise. Zlikwidowałam za jego pomocą uporczywy cellulit w okolicach pupy i uda. Miałam guzowatą skórę z dołkami. Obecnie juz tak nie jest, skora jest o wiele bardzije gładka. 

Preparat nie jest tani ale skuteczny. Rozsmarowuje się bardzo przyjemnie. Ładnie pachnie :) 

2016-12-23 08:08:35 autor dassina

 

Muszę wypróbować :o

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Również mogę polecić Vialise. Ostatnio pozwoliłam sobie na ten mały luksus, żel stosowałam wg instrukcji, oprócz tego masaże skóry, peelingi, naprzemiennie zimna i ciepła woda, wszystko do kupy ze sportem i zdrowym odżywianiem :) od pierwszego użycia skóra jest wyraźnie wygładzona.Bardzo dobrze się wchłania, zapach ma delikatny, raczej neutralny.  Cellulit rzeczywiscie sie zmniejszył. Tak wiec pomimo nie tkaiej niskiej ceny jes to najlepszy z  kosmetyków tego typu z jakim miałam do czynienia 

 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Mi nic nie pomaga..

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

ćwiczenia ujędniające, peelingi, banki chinskie

2016-12-20 17:21:07 autor sofijaa

 

Dokładnie:)

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Też mam z tym problem

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Mi nic nie pomaga..
2017-01-02 20:46:26 autor toofaced

 

Wypróbuj starą dobrą kombinację ćwiczeń i kosmetyków, zwłaszcza cellu lift Efektimy. Jak na mój cellulti pomogło, pomoże każdemu.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: