Piperyna a odchudzanie

  • 2016-09-20, o 09:21
  • 28
  • 11 364
  • 22
  • 20

Piperyna a odchudzanie

Jakiś czas temu moja koleżanka zakupiła preparat piperine burner i zachwala jego działanie w kuracji odchudzającej, czytałam trochę na temat wpływu pieprzu czarnego na proces odchudzania ale nie jestem pewna czy to wszystko ma sens, jakie macie zdanie na ten temat?

Re: Piperyna a odchudzanie

Piperine Burner jest OK. Głównie dlatego że ma wysokie stężyny samej piperyny. Stosowałam kiedyś i bardzo sobię chwalę. Spadek wagi jest widoczny.

 

Re: Piperyna a odchudzanie

dodaj też kapsaicynę, chociaż mało osób lubi ostre. Chodzi o to że przy jedzeniu ostry smak i przez to pocenie już spala kalorie

dodatkowo kapsaicyna ma podobno wlaściwości antyrakowe

Re: Piperyna a odchudzanie

Piperyna super działa - przynajmniej na mnie. Ja na Piperine Max w 5 miesięcy zrzuciłam wszystkie swoje zbędne kg - razem 9!! Musiałam wymienić garderobę, ale z takiego powodu, to czysta przyjemność.

Re: Piperyna a odchudzanie

Piperyna super działa - przynajmniej na mnie. Ja na Piperine Max w 5 miesięcy zrzuciłam wszystkie swoje zbędne kg - razem 9!! Musiałam wymienić garderobę, ale z takiego powodu, to czysta przyjemność.

2016-12-12 08:22:07 autor Sandra

Mi też pomogł Piperine max. Przestudiowalam skład i to rzeczywiscie działa. Wydaje mi się, że takie preparaty zażywane systematycznie i z rozsądkiem- tzn. zdrowo się odżywiając i dbając o aktywnośc fizyczną- potrafią pomóc w schudnięciu. Mnie to cieszy fakt, że moja waga się utrzymuje- nie mam efektu jo-jo :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Piperyna a odchudzanie

Piperyna super działa - przynajmniej na mnie. Ja na Piperine Max w 5 miesięcy zrzuciłam wszystkie swoje zbędne kg - razem 9!! Musiałam wymienić garderobę, ale z takiego powodu, to czysta przyjemność.

2016-12-12 08:22:07 autor Sandra

Mi też pomogł Piperine max. Przestudiowalam skład i to rzeczywiscie działa. Wydaje mi się, że takie preparaty zażywane systematycznie i z rozsądkiem- tzn. zdrowo się odżywiając i dbając o aktywnośc fizyczną- potrafią pomóc w schudnięciu. Mnie to cieszy fakt, że moja waga się utrzymuje- nie mam efektu jo-jo :)

2016-12-29 14:29:43 autor candice86

 

O prosze! :) A ile udało Ci się zrzucić? :)

Re: Piperyna a odchudzanie

nigdy nie słyszałam o tym leku 

Re: Piperyna a odchudzanie

nigdy nie słyszałam o tym leku 

2017-01-02 13:11:37 autor dianaa

ja też nie

Re: Piperyna a odchudzanie

Piperine Burner jest OK. Głównie dlatego że ma wysokie stężyny samej piperyny. Stosowałam kiedyś i bardzo sobię chwalę. Spadek wagi jest widoczny.

 

2016-09-21 13:20:02 autor patrycjaiula

same przyjmowanie tej piperyny pomogło?

Re: Piperyna a odchudzanie

Powiem szczerze, że nie słyszałam, ale po tym co piszą dziewczyny wyżej - chętnie się więcej dowiem! <3 

MadzikG

Re: Piperyna a odchudzanie

Łącznie zrzuciłam 7 kg :) Dziewczyny, piperyna to nie lek! To składnik, który pojawia sie w wielu preparatach wspomagających odchudzanie. Jak pisalam wyżej- na własnej skórze testowalam Piperine Max i jestem zadowolona z jego działania.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: