Płyn micelarny

  • 2015-08-19, o 00:55
  • 54
  • 22 113
  • 39
  • 49

garnier albo loreal woda micelarna ;)

Re: Płyn micelarny

Ja lubię biodermę sensibio, czerwoną, nic nie podrażnia oczu i dobrze usuwa makijaż. Albo jeszcze płyn z serii insta perfect matt & clear, z bielendy, on dobrze oczyszcza i matuje skórę, dobrze radzi też sobie z usuwaniem makijażu

Re: Płyn micelarny

mi najbardziej odpowiada ten z garniera 

Re: Płyn micelarny

Z Garniera mi się świetnie sprawdza:)

Re: Płyn micelarny

Garnier rządzi, ten nowy w pękatej butelce;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Płyn micelarny

Ja od lat wierna jestem AA, róznym, byle AA, uważam, że są dobre. Lepszy jest La Roche Posay, ale za drogi : (

Re: Płyn micelarny

Ja lubię biodermę sensibio, czerwoną, nic nie podrażnia oczu i dobrze usuwa makijaż. Albo jeszcze płyn z serii insta perfect matt & clear, z bielendy, on dobrze oczyszcza i matuje skórę, dobrze radzi też sobie z usuwaniem makijażu

2016-11-20 23:26:46 autor Patrycja91

z insta perfect bardzo dobrze zmywa makijaż, teraz jest organizowany konkurs mozna wygrać jakieś kosmetyki, aparaty

Re: Płyn micelarny

teraz używam z nivea

Re: Płyn micelarny

Ja mogę polecić żel micelarny od Avy. Doskonale nadaje się do demakijażu, jest bardzo delikatny, dzięki czemu mogę stosować go także do zmywania makijażu oczu.

Re: Płyn micelarny

Ja lubię matującą wodę tonizującą z minerałami magmy od eveline, doskonały produkt w przypadku skóry tłustej lub mieszanej. Używam jej jak tonik przez nałożeniem makijażu, super opcja.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: