MASECZKI OCZYSZCZAJĄCE

  • 2015-12-19, o 13:47
  • 59
  • 22 981
  • 38
  • 49

Re: MASECZKI OCZYSZCZAJĄCE

Ziaja <3Ewentualnie czarna maska pilaten xd 

MadzikG

Re: MASECZKI OCZYSZCZAJĄCE

Repechage (y):D(h) Jestem strasznie niecerliwą osobą, a oni jako jedyni mają dobrą maseczkę jednominutową

Re: MASECZKI OCZYSZCZAJĄCE

Loreal! Teraz głosowe wypuściła, odzwyczajają wygaldzajaca i rozjaśniająca:) mam rozjasniajaca i oczyszczająca i polecam strasznie, genialne:)

Re: MASECZKI OCZYSZCZAJĄCE

Loreal! Teraz głosowe wypuściła, odzwyczajają wygaldzajaca i rozjaśniająca:) mam rozjasniajaca i oczyszczająca i polecam strasznie, genialne:)

2016-12-29 21:48:37 autor nemzi

Rownież polecam!! Genialne są

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: MASECZKI OCZYSZCZAJĄCE

Dermaglin zdecydowanie najlepsza jaka miałam:) polecam tez pastę oczyszczająca z Ziaji:) 

Re: MASECZKI OCZYSZCZAJĄCE

Ja lubie maseczki ziaji, aa z glinką białą lub bielendy carbo detox z aktywnym węglem. Mam tą do ceruyb suchej i wrażliwej, nic nie podrażnia, dobrze nawilża i oczyszcza naskórek

Re: MASECZKI OCZYSZCZAJĄCE

Z tolpy, naprawdę jest przegenialna, u siebie zauważyłam rozjaśnienie twarzy po pierwszym użyciu :):)

Re: MASECZKI OCZYSZCZAJĄCE

Ja polecam domową maseczkę z węglem, zrywa wszystkie zaskórniki ;)

Re: MASECZKI OCZYSZCZAJĄCE

Maseczki z weglem sa rewelacyjne, ale typowo weglowa maska strasznie brudzi zlew i wszystko do okola :P Super sprawa sa maski z weglem w skladzie, tama maska jest metaliczna maska bielendy, ja kupilam silver detox i moja cera po niej  byla dokladnie oczyszczona, idealnie matowa, pory zdecydowanie zawezone i mniej widoczne.

Sprobuj naturalnych sposobow. Na przyklad maseczki z bialka jajka. Dla mnie to fenomenalne rozwiązanie
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: