brzuszysko- jak się go pozbyć?!

  • 2013-04-10, o 19:23
  • 130
  • 43 156
  • 75
  • 85

siłownia i basen pomoga na pewno :)

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Też mam z tym problem :((

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

W takim razie opisz go nieco dokładniej abyśmy mogli coś doradzic, bo z całą pewnością musisz zmienić tryb i styl życia łalcznie z dietą, zacząc być kawtyny, chodzić regularnie na siłownię. To podstawy od których należy zacząć.

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Zdecydowanie trzeba zmienić swoją dietę:)

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

ja ograniczam słodycze do minimum, fast food'ów praktycznie wogóle nie jem.

Jem mało a często - 5 razy dziennie, wszystko traktuje jako posiłek nawet jabłko dla mnie jest jednym z 5 posiłków.

Ćwiczę  ( staram się) 3 razy w tygodniu.

Widzę efekty. Wiem ile mnie to kosztuje dlatego jak mam sie skucić na coś "nie zdrowego" to odpuszczam sobie :)

JEŚĆ NIEJ A CZĘSCIEJ + ĆWICZENIA, DUŻO RUCHU

Wcale nie trzeba wydawać pieniędzy na trenera, dietetyka jeśli to tylko słobość - nie mówię o chorobach...

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Dziewczyny odświeżam temat...zostało mi nieco ponad pół roku do mojego ślubu…a moja waga stoi w miejscu :( już nie wiem co mam robić, wszystkie super diety nie dają rady, a na ćwiczenia zawsze bylam za leniwa i brak czasu tez nie pozwala na cotygodniowe wizyty u dietetyka itd… może ktoś probowal porad dietetyka? Ktos korzystal z tej strony usunięto reklamę?

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Jak wyżej, przede wszystkim ćwiczenia:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Przede wszystkim trzeba się wziąć zza siebie. Ja też kiedyś miałam spory brzuszek, ale zaczęłam ćwiczyć, zdrowiej się odżywiać i pomogło. Jedynym "oszustwem' był zakup kremu WSPOMAGAJĄCEGO (bardzo ważne słowo ;) ) odchudzanie z Repechage, który powoduje, że lepiej się wygląda po odchudzeniu.

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

wszystkiemu winny brak ruchu

szaraem

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

ja ograniczam słodycze do minimum, fast food'ów praktycznie wogóle nie jem.

Jem mało a często - 5 razy dziennie, wszystko traktuje jako posiłek nawet jabłko dla mnie jest jednym z 5 posiłków.

Ćwiczę  ( staram się) 3 razy w tygodniu.

Widzę efekty. Wiem ile mnie to kosztuje dlatego jak mam sie skucić na coś "nie zdrowego" to odpuszczam sobie :)

JEŚĆ NIEJ A CZĘSCIEJ + ĆWICZENIA, DUŻO RUCHU

Wcale nie trzeba wydawać pieniędzy na trenera, dietetyka jeśli to tylko słobość - nie mówię o chorobach...

2016-12-15 08:34:47 autor milllena

 

Dokładnie, mam podobną dietę i tez widzę coraz większe efekty:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: